- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LS49A950UIUXEN |
Prohnutý LCD monitor s úhlopříčkou 49 palců • Duální QHD rozlišení 5120 x 1440 pixelů • Poměr stran je 32:9 • Maximální jas 400 cd/m2 • Zakřivení monitoru je 1800R • Panel typu VA • Kontrast 3000:1, doba odezvy 4 ms (GtG), obnovovací frekvence 60 Hz • Rozměry bez stojánku 1199,5 x 369,4 x 193,7 mm a hmotnost bez stojánku 11,6 kg
28 873 Kč
včetně DPH 21%1011 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

•Curved 1800R
•VESA DisplayHDR 400
•Eco Saving Plus
•Eye Saver Mode
•Flicker Free
•Picture-By-Picture
•Quantum Dot Color
•Black Equalizer
•Low Input Lag Mode
•Refresh Rate Optimizor
Typ obrazovky: VA
Podsvícení: W-LED
Úhlopříčka [palce]: 49
Rozlišení: 5,120 x 1,440
Rozteč bodu [mm]: 0,234
Obnovovací frekvence [Hz]: 120
Jas [cd/m2]: 350
Kontrast: 3000:1 (Typ)
Odezva [ms]: 4ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1.07 M
Reproduktory: ano
Konektory:
•Display Port 1.4
•2x HDMI 2.0
•Headphone
•3x USB Ports 3.0
•USB-C (90W)
•Ethernet (LAN)
Napájení: AC 100~240V, interní
Spotřeba [W]: 55.0 W
Stand By režim [W]: 0.50 W
Třída energetické náročnosti: G
Montáž na zeď: 100.0 x 100.0
Naklápění monitoru:
•Nastavení výšky: 120.0 ± 5.0 mm
•Sklopný: -2.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
•Otočný: -15.0°(±2.0°) ~ +15.0°(±2.0°)
Barva: CHARCOAL BLACK
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 1199.5 x 523.1 x 349.7 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 1199.5 x 369.4 x 193.7 mm
Hmotnost [kg]: 11.6 kg/ 14,6 kg
Záruka: 36 měs.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Rozlišení displeje | 5120 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 32:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | 5K Ultra HD |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1800R |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 124 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 400 |
| Barevný gamut | 95% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 125% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 92% |
| Výkon | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Režim obrazu | Kino, Vlastní, Dynamický |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Firemní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Počet USB downstream portů typu C | 1 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -15 - 15° |
| Úhel náklonu | -2 - 15° |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 55 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 95 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 55 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (vypnuto) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1199,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 349,7 mm |
| Výška (s podstavcem) | 523,1 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 14,6 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 120 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 19,4 cm |
| Výška (bez stojánku) | 36,9 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 11,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | HDMI, USB typu C |
| Šířka balení | 1327 mm |
| Hloubka balení | 497 mm |
| Výška balení | 318 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,1 kg |