- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS32CM703UUXEN |
počítačový monitor • Úhlopříčka displeje: 81,3 cm (32") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD • Technologie displeje: LED • Odezva: 4 ms • Nativní poměr stran: 16:9 • Vodorovný pozorovací úhel: 178° • Svislý porozovací úhel: 178° • Vestavěné reproduktory • Zabudovaný USB hub • Verze USB hubu: 2.0 • Podpora standardu VESA pro montáž • Nastavení výšky • Barva: Bílá •
13 247 Kč
včetně DPH 21%464 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 81,3 cm (32") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 69,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 39,2 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 80 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 99% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Herní režim | |
| TV Plus | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Podpora bezdrátové technologie Dex | |
| Funkce Tap View | |
| Verze operačního systému | Tizen |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 5 W |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Bílá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 2.0 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Zabudovaný KVM přepínač | |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Typ nabíjecího portu | USB typu C |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Středový čep | |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -92 - 92° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -2 - 15° |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 33,2 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 140 W |
| Vstupní střídavé napětí | 120 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 713,4 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 200 mm |
| Výška (s podstavcem) | 643,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,4 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 713,4 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 24,5 mm |
| Výška (bez stojánku) | 423,8 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 800 mm |
| Hloubka balení | 511 mm |
| Výška balení | 159 mm |
| Hmotnost včetně balení | 9 kg |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | HDMI, USB typu C |
| Dálkový ovladač | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |