- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS27A800UNPXEN |
UHD monitor • Úhlopříčka 27" (68,6 cm) • Poměr stran 16:9 • Rozlišení 3840x2160 • Jas 300 cd/㎡ • Kontrastní poměr 1000:1 • Doba odezvy 5 ms • Snímková frekvence max 60 Hz • Panel IPS • LED podsvícení • HDR10 • Eye Saver • PIVOT • Herní mód • DisplayPort • HDMI • 3x USB • Sluchátka • VESA • Hmotnost 6,8 kg. •
10 218 Kč
včetně DPH 21%358 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Díky IPS panelu uvidíte veškeré barevné detaily jasně a živě. Nabízí široký pozorovací úhel 178° a oblíbený film nebo seriál tak uvidíte z každé strany, aniž by vám něco důležitého uniklo. Miliarda barev s HDR10 zajistí dokonalý zážitek.

Milujete sledování televize? Pak je pro vás tento monitor to pravé. Integrovaný port USB nabije váš pracovní notebook během malé chvilky. Pracujte na dokumentech, připojte se k počítači a užívejte si všeho, co televizor nabízí.

Díky funkci Adaptive Picture si zajistíte, že vás nebudou bolet oči. Ani je nebudete mhouřit, pokud budete koukat na oblíbený seriál nebo film. Miliardy barev v HDR10 provedení vás nejen potěší, ale požitek z filmu bude dokonalý.

Milujete hry? Najdete všechny na jednom místě. Samsung Gaming Hub nabízí přímý přístup k tomu nejlepšímu. Nepotřebujete konzoli ani počítač! Objevujte novinky a přivítejte přátele nebo kolegy na herním maratonu.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ panelu | IPS |
| Jas obrazovky (typický) | 300 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 59,7 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,6 cm |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Výkon | |
| Technologie specifické pro značku | Péče o oči+ |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Herní režim | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Počet předcházejících portů USB typu C | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 3 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.0 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.2 |
| Výstup sluchátek | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -30 - 30° |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -2 - 92° |
| Úhel náklonu | -2 - 25° |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 37 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26,1 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 615,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 196,4 mm |
| Výška (s podstavcem) | 551,9 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 6,8 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 615,5 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 44,2 mm |
| Výška (bez stojánku) | 368,2 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 4,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 686 mm |
| Hloubka balení | 450 mm |
| Výška balení | 171 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,6 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI, USB |
| Délka HDMI kabelu | 1,5 m |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |