Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Produktový kód: | LS24F354FHUXEN |
Plochý monitor poskytuje úhlopříčku obrazu 23,5" s nativním rozlišením 1920 x 1080 obrazových bodů • Typ panelu PLS • doba odezvy 4 ms (GTG) • zorný úhel 178/178° • typický kontrast 1000:1 a jas 250 cd/m2 • K počítači lze monitor připojit pomocí portů HDMI či D-Sub. •
4 999 Kč
včetně DPH 21%175 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 59,7 cm (23.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | PLS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LED |
| Typ podsvětlení | LED |
| Povrch displeje | Matný |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p |
| Poměr stran | 16:9 |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 52,1 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 29,3 cm |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Podpora VESA Adaptive Sync | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Černá |
| Bezrámový design | |
| Barva předního rámečku | Černá |
| Barva nohou | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet VGA portů | 1 |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Napájecí konektor | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -1 - 22° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 29 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 20 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 547,7 mm |
| Hloubka | 81,7 mm |
| Výška | 320,7 mm |
| Hmotnost | 2,8 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 547,7 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 206,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 418 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | HDMI |
| Šířka balení | 618 mm |
| Hloubka balení | 387 mm |
| Výška balení | 156 mm |
| Hmotnost včetně balení | 4,7 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| AC adaptér | |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Stručný návod | |