Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | VR10M701CUW/GE |
Robotický vysavač; Vissionary Mapping systém pro dokonalé pokrytí prostoru; Plánování úklidu
12 560 Kč
včetně DPH 21%440 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Typ nádoby na prach | Bezsáčkové |
| Barva | Černá, Bílá |
| Tvar | Tvar D |
| Výkon | |
| Množství prachu (celkový) | 0,3 l |
| Mokré stírání | |
| Rychlost čištění | 320 mm/s |
| Systém filtrace HEPA | |
| Metoda oddělování nečistot | Cyklónový |
| Hlučnost | 72 dB |
| Typ navigace | Mapování |
| Příkon | |
|---|---|
| Typ baterie | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Doba chodu | 60 min |
| Doba nabíjení | 3 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Výška | 97 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 348 mm |
| Hmotnost | 4 kg |
| Údaje o balení | |
| Hmotnost včetně balení | 7,5 kg |