- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Dobrý, ale v provozu pouze 1týden.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | RB33N341MSA/EF |
lednice kombinovaná ; energetická třída A+++ ; objem chladničky/mrazničky: 217/98l
15 990 Kč
včetně DPH 21%560 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Vzhled | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Grafit |
| Uchycení dveří | Pravý |
| Oboustranné dveře | |
| Chladicí médium | R600a |
| Materiál polic | Temperované sklo |
| Technologie převodníku | |
| Výkon | |
| Vnitřní objem | 315 l |
| Celkový objem | 350 l |
| Klimatická třída | SN-T |
| Hlučnost | 38 dB |
| Ledovač | |
| Chladnička | |
| Čistá kapacita chladničky | 217 l |
| Hrubá kapacita chladničky | 232 l |
| Vnitřní osvětlení ledničky | |
| Typ lampy | LED |
| Beznámrazový systém (chladnička) | |
| Multi-Airflow systém (mrazák) | |
| Počet přihrádek/košů chladničky | 4 |
| Počet zásuvek na zeleninu | 2 |
| Oboustranné dveře chladničky | 4 |
| Přihrádka na vajíčka | |
| Regál na lahve | |
| Mrazák | |
|---|---|
| Umístění mrazáku | Spodní |
| Čistá kapacita mrazáku | 98 l |
| Hrubá kapacita mrazáku | 118 l |
| Mrazicí výkon | 13 kg/24h |
| Doba uložení při výpadku proudu | 18 h |
| Počet hvězdiček | 4* |
| Beznámrazový systém (mrazák) | |
| Počet poliček/zásuvek v mrazáku | 3 |
| Ergonomie | |
| Alarm otevřených dveří | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+++ |
| Roční spotřeba energie | 175 kWh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 668 mm |
| Výška | 1850 mm |
| Hloubka bez rukojeti | 66,8 cm |
| Hmotnost | 70 kg |
Pro: Dobrý, ale v provozu pouze 1týden.
Pro: Lednička tichá už po 1 dni po zapnutí
Vzadu kolečka - snazší manipulace
Poličky ve dveřích široké
Chladničku Samsung mám poprvé - na hodnocení je tedy brzy.
Opatrně při zavírání dveří chladničky, okraje krásně skřípou prsty. Nevím, jak to mohli takhle blbě navrhnout a vůbec nechat vyrobit.
Výrobek jsem si vybrala na základě porovnání v Dtestu, oproti ostatním chledničkám vychází dobře poměr ceny k vlastnostem výrobku, zejména učinnost chlazení a mrazení. Plusem je samoodmrazování mrazničky.
Tichý chod, dostatek místa,
Kvalitní zboží. Tichá, prostorná,krásná.
Pro: Tichost
Úspora energie
Lednici jsem si vybrala podle jejích parametrů a také na základě zkušenosti dcery, která má téměř tu samou a je velmi spokojena. Užívám ji krátce, zatím mám pouze pozitivní zkušenosti
Jelikož máme zboží 1. měsíc, hodnotím dle výběru dobře
Pro: Velký výběr, kvalita, technické parametry pro výběr
Pro: tichý chod
Mražák dostačující, postavení polic mohlo být jinačí a stačil by jen jeden box na zeleninu v lednici
Splňuje vše co jsem očekával.
Pro: Nízká hlučnost
Spotřeba
Pro: zpracování na vysoké úrovni
kovový povrch, nejsou vidět otisky prstů ! paráda
tichý chod motoru
bohatý vnitřní prostor v lednici i mrazáku
vybráno dle dTestu + recenzí
Zatiaľ veľká spokojnosť, mám ju len krátko.
Pro: mimoriadne tichá
oceňujem dve zásuvky na zeleninu a ovocie
elegantné prevedenie
Prohlížíte si: Samsung RB33N341MSA/EF Chladnička
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.