- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: - top produkt v danej cenovej hladine
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE75Q80TATXXH |
Úhlopříčka displeje: 190,5 cm (75") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD • Technologie displeje: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: PQI (Picture Quality Index) 3800 • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 • Wi-Fi • Připojení na síť Ethernet • Hmotnost: 34,4 kg •
62 997 Kč
včetně DPH 21%2205 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
QLED 4K TV
Úhlopříčka 75" (189 cm)
Rozlišení 4K (3840 x 2160)
Umělá inteligence - Quantum Processor 4K, Přímé zadní podsvícení, Široký pozorovací úhel, PQI 3800 (picture quality
index), 100% objem barev, Q HDR 1500 (HDR10+/HLG), Supreme UHD Dimming, Adaptivní obraz, Plynulé zobrazení
rychlého pohybu - MR240, 2 tunery (DVB T2/C/S2), kodek H.265, HbbTV 2.0
SMART: operační systém Tizen, Smart ovladač (ovládá ostatní připojená zařízení přes HDMI), Párování s mobilním
zařízením (Mobile to TV, TV to Mobile, TV Sound to Mobile, zrcadlení, DLNA, Multiview), hlasové ovládání (AJ), přehrávání
360° videa, Auto Game Mode (FreeSync, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ), Steam Link, Podpora iTunes TV a
Airplay, Integrované IPTV, O2 TV, T-Mobile TV, Mall.TV, Lepší.TV, Voyo, iSport, HBO GO, Netflix, Rakuten TV, nahrávání
na externí HDD - (PVR), Time Shift (sledování nahrávaného programu s časovým posunem), vestavěná Wi-Fi,
Internetový prohlížeč, Smart Things (notifikace a správa domácích spotřebičů), Smart ovladač TM2050C
AUDIO: 60W, Konfigurace reproduktorů 2.2.2CH, vestavěný Woofer, Zvuk sledující pohyb (OTS), Q-Symphony, Dolby
Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk+, Bluetooth Audio
DESIGN: Ambient mode + (splynutí obrazovky s okolní stěnou), bezrámečkový design, stříbrná barva
Vstupy/ výstupy:
4x HDMI 2,1
2x USB 2,0
1x LAN
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 190,5 cm (75") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 1080p,2160p |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3800 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 189 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 60 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1000,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Automatické vypnutí | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 279 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 201 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 345 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1670,6 mm |
| Hloubka | 53,9 mm |
| Výška | 958,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1670,6 mm |
| Hmotnost | 34,4 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 316,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1036,2 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 40,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1931 mm |
| Hloubka balení | 214 mm |
| Výška balení | 1115 mm |
| Typ balení | Krabice |
Pro: - top produkt v danej cenovej hladine
Pro: Obraz,podsvietenie
Zvuk
koupil jsem jsem spokojen
Prohlížíte si: Samsung QLED ULTRA HD LCD QE75Q80T
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.