Samsung QE85QN900F NEO QLED 8K - Péče o děti, zábava, hry a hračky
CASHBACK
Samsung QE85QN900F NEO QLED 8K
Samsung QE85QN900F NEO QLED 8K
Značka: Samsung
Dostupnost: skladem
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 8806097068297
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Neo QLED SMART televize
Samsung QE85QN900F
Operační systém Tizen
Typ obrazovky QLED
Systém repro 4.2.2.
Výkon reproduktorů 70W
LED podsvícení Mini LED
Úhl. v palcích/cm 85"/216 cm
Rozlišení 8K - 7680 × 4320
Energetická třída G
Spotřeba energie 162 SDR /1000h
Spotřeba energie 372 HDR /1000h
Frekvence 100 Hz
TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2
USB 2 ×
DLNA
Ethernet (LAN)
EKO senzor
CI slot
Časovač vypnutí
Počet HDMI 4 ×
Rozměry (VxŠxH) 112,54 x 190,68 x 36,9 cm
Rozměry bez podstavce 108,78 x 190,68 x 3,95 cm
Hmotnost 57,7 kg
Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth
Aplikace
Apps Store
Disney Plus
Antik TV
FilmBox
HBO GO
HBO Max
Kuki
Lepší.TV
Magenta TV
Magio Go
Magio TV
Netflix
O2 TV
Apple TV
Prima +
Prime Video
Rakuten TV
Skylink
Skylink Live TV
SkyShowtime
Sledovani.tv
Spotify
TikTok
T-Mobile TV GO
Voyo
YouTube
YouTube Kids
Oktagon TV
ONEPLAY
XBOX Gaming Pass
Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode
Herní funkce
144Hz Game Accelerator