- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: vše ok
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE85Q60TAUXXH |
LCD TV 2,16 m (85") 4K Ultra HD Smart • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Technologie displeje: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: PQI (Picture Quality Index) 3100 • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 • Wi-Fi • Připojení na síť Ethernet • Hmotnost: 47,5 kg • Barva: Černá •
58 000 Kč
včetně DPH 21%2030 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
QLED 4K TV
Úhlopříčka 85" (214 cm)
Rozlišení 4K (3840 x 2160)
Quantum 4K Lite, Edge LED, PQI 3100 (picture quality index), Podsvícení DUAL LED, 100% objem barev, Q HDR (HDR10
+/HLG), Supreme UHD Dimming, Plynulé zobrazení rychlého pohybu - MR120, Tuner (DVB T2/C/S2), kodek H.265,
HbbTV 2.0
SMART: operační systém Tizen, Smart ovladač (ovládá ostatní připojená zařízení přes HDMI), Párování s mobilním
zařízením (Mobile to TV, TV to Mobile, TV Sound to Mobile, zrcadlení, DLNA, Multiview), hlasové ovládání (AJ), Auto Game
Mode (Game Motion Plus), Steam Link, Podpora iTunes TV a Airplay, Integrované IPTV, O2 TV, T-Mobile TV, Mall.TV,
Lepší.TV, Voyo, iSport, HBO GO, Netflix, Rakuten TV, nahrávání na externí HDD - (PVR), Time Shift (sledování
nahrávaného programu s časovým posunem), vestavěná Wi-Fi, Internetový prohlížeč, Smart Things (notifikace a správa
domácích spotřebičů), Smart ovladač TM2050A
AUDIO: 20W, Konfigurace reproduktorů 2CH, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk, Bluetooth Audio
DESIGN: Ambient Mode, bezrámečkový design, černá barva
Vstupy/ výstupy:
3x HDMI 2.1
2x USB 2,0
1x LAN
1x kompozit
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 2,16 m (85") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 214 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Časový posun | |
| Podpora Apple AirPlay 2 | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Režim obrazu | Hry, Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Vzhled | |
| Barva | Černá |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Nepřímé osvětlení | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 3 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| ECO mód | |
| Automatické vypnutí | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A+ |
| Roční spotřeba energie | 275 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 198 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1896,3 mm |
| Hloubka | 59,9 mm |
| Výška | 1082,5 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1896,3 mm |
| Hmotnost | 47,5 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 392,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1186,4 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 48,7 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Typ dálkového ovladače | TM2050A |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| Návod na použití | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 2090 mm |
| Hloubka balení | 260 mm |
| Výška balení | 1247 mm |
| Hmotnost včetně balení | 63,8 kg |
| Další charakteristiky | |
| Technologie Quantum dot | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
Pro: vše ok
Prohlížíte si: Samsung QE85Q60TAU 4K UHD LCD TV 2,16 m (85")
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.