Samsung QE75QN80F NEO QLED -
CASHBACK
Samsung QE75QN80F NEO QLED
Samsung QE75QN80F NEO QLED
Záruka: 2 roky
Produktový kód: 8806095995496
AKTUÁLNÍ CENA
včetně DPH 21%
Neo QLED SMART televize Samsung QE75QN80F Operační systém Tizen Typ obrazovky QLED Systém repro 4. Výkon reproduktorů 30W LED podsvícení Mini LED Úhl. v palcích/cm 75"/189 cm Rozlišení 4K - UHD 3840 × 2160 Energetická třída F Spotřeba energie 124 SDR /1000h Spotřeba energie 335 HDR /1000h Frekvence 100 Hz TV tunery DVB-T2 HEVC / DVB-C2 / DVB-S2 USB 2 × DLNA Ethernet (LAN) EKO senzor CI slot Časovač vypnutí Počet HDMI 4 × Rozměry (VxŠxH) 101,56 x 167,06 x 33,15 cm Rozměry bez podstavce 95,83 x 167,06 x 4,71 cm Hmotnost 42,2 Kg Komunikace Wi-Fi, Miracast, Apple Airplay 2, Bluetooth Aplikace Apps Store Disney Plus Antik TV FilmBox HBO GO HBO Max Kuki Lepší.TV Magenta TV Magio Go Magio TV Netflix O2 TV Apple TV Prima + Prime Video Rakuten TV Skylink Skylink Live TV SkyShowtime Sledovani.tv Spotify TikTok T-Mobile TV GO Voyo YouTube YouTube Kids Oktagon TV ONEPLAY XBOX Gaming Pass Další funkce Skylink Fast Scan, Filmmaker mode Herní funkce 144Hz Game Accelerator AMD FreeSync Premium Pro Game mode VRR Auto Game Mode (ALLM) Game Motion Plus Super Ultra Wide Game View Mini Map Zoom HGiG XBOX Game App Art Store Stojan Středová noha Modelový rok 2025 Rozměr pro uchycení (VESA) 400 x 400