- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: rýchlost jednani
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE65Q80TATXXH |
Televize SMART QLED s úhlopříčkou 165cm; rozlišení 4K Ultra HD; PQI 3800, Direct LED
32 987 Kč
včetně DPH 21%1155 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Zobrazovací formát | 1080p,2160p |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3800 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 60 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá, Stříbrná |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1000,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Automatické vypnutí | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Roční spotřeba energie | 295 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 213 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 280 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1446,5 mm |
| Hloubka | 53,9 mm |
| Výška | 829,8 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 1446,5 mm |
| Hmotnost | 24,1 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 289,1 mm |
| Výška (s podstavcem) | 905,7 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 27,8 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1651 mm |
| Hloubka balení | 214 mm |
| Výška balení | 965 mm |
| Typ balení | Krabice |
Pro: rýchlost jednani
Prostě skvělý
Prohlížíte si: Samsung QE65Q80T - 165cm 4K QLED Smart TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.