Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE65Q60TAUXXH |
4K Ultra HD Smart TV • Úhlopříčka displeje: 165,1 cm (65") • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Typ HD rozlišení: 4K Ultra HD • Technologie displeje: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Typ LED podsvícení: LED • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: PQI (Picture Quality Index) 3100 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 • Wi-Fi • Připojení na síť Ethernet • Barva: Černá •
19 496 Kč
včetně DPH 21%682 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 165,1 cm (65") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Typ LED podsvícení | LED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 3840 x 2160 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3100 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 163 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Režim obrazu | Kino |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Režimy zvuku | Kino |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Prohledávání | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Rolovatelný displej | |
| Barva | Černá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| LED indikátory | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Redukce šumu | |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Dětský zámek | |
| Rodičovský zámek | |
| Ovládání prostřednictvím chytrého telefonu | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Funkce managementu | |
| Typ ovládání | knoflíky |
| Ovládání hlasem | |
| Hlasový průvodce | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Hotelový režim | |
| Automatické vypnutí | |
| Časovač vypnutí | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 137 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 116 W |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 151 kWh |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 59 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (bez stojánku) | 145 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 5,76 cm |
| Výška (bez stojánku) | 82,9 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 22,3 kg |
| Údaje o balení | |
| Dodávané kabely | AC |
| Typ dálkového ovladače | TM1240A |
| Inteligentní ovladač součástí balení | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1606 mm |
| Hloubka balení | 178 mm |
| Výška balení | 963 mm |
| Hmotnost včetně balení | 30,8 kg |
| Další charakteristiky | |
| Certifikace Digital Living Network Alliance (DLNA) | |