- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: one connect box
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE55Q85RATXXH |
QLED 55" Smart TV s rozlišením 4K UHD (3840 x 2160 px); Obrazový systém Q Engine; Index kvality obrazu 3 800
27 359 Kč
včetně DPH 21%958 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3800 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Časový posun | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1,5 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 40 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Multi-Room | |
| Audio technologie multiroom | Samsung Multiroom Link |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Internetový prohlížeč | |
| Vzhled | |
| Barva | Stříbrná |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range (HDR) 1500,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Lokální stmívání | |
| Technologie zpracování obrazu | Samsung Contrast Enhancer |
| Digital Clean View | |
| Upscale na 4K | |
| Podpora MBR | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 3 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
|---|---|
| Ovládání hlasem | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | B |
| Roční spotřeba energie | 218 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 157 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 70,6 W |
| Maximální spotřeba energie | 165 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 56/60 Hz |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 1230,6 mm |
| Hloubka | 61,9 mm |
| Výška | 708,1 mm |
| Hmotnost | 1,8 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 1230,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 230,8 mm |
| Výška (s podstavcem) | 791,9 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 20,6 kg |
| Šířka stojanu | 79 cm |
| Hloubka stojanu | 23,1 cm |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Dodávané kabely | AC |
| Dálkový ovladač | |
| Stručný návod | |
| Návod na použití | |
| Šířka balení | 1510 mm |
| Hloubka balení | 205 mm |
| Výška balení | 854 mm |
| Hmotnost včetně balení | 29,7 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Hybrid Log Gamma (HLG) | |
| Technologie Quantum dot | |
| 3D kompatibilita | |
| Baterie | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Dvojitý tuner | |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
Pro: one connect box
Pro: one connect box
Pro: TV z jiné dimenze :)
Pro: TV z jiné dimenze :)
Pro: kvalitní obraz za přijatelnou cenu
Pro: kvalitní obraz za přijatelnou cenu
Prohlížíte si: Samsung QE55Q85R - 138cm 4K Smart QLED TV
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.