- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
nebyla zatím po 14 dnech provozu žádná zjištěna
Pro: vzhled, brilantní obraz, zvuk a vše, co nabízí reklama tohoto TV je opravdovou skutečností.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE55Q700TATXXH |
Televize LED s rozlišením 8K UHD (7680 x 4320 px) • Úhlopříčka 55"/138 cm • SMART TV • Technologie Zvuk sledující pohyb (OTS+) • Q HDR 4000 • HDR10+ • HLG • Smart Hub • Index kvality obrazu 3700 • Typ tuneru DVB-C/T/T2/S/S2 • Wi-Fi • Bluetooth • Další funkce: DLNA • HbbTV • přehrávání z USB • záznam vysílání na USB • TimeShift • Zvuk sledující pohyb (OTS+) • vzdálený přístup • přímé zadní podsvícení • automatické zesílení hlasu (AVA) • Smart Hub a ovladač One Remote, Bixby hlasový asistent • energetická třída B •
44 990 Kč
včetně DPH 21%1575 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Typ HD rozlišení | 8K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 7680 x 4320 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 7680 x 4320 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3700 |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 138 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 2.0.1 |
| Režim obrazu | Film, Přírodní |
| Zvuk | |
| RMS výkon | 60 W |
| Zabudovaný subwoofer | |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Pokročilý zpětný audiokanál (eARC) | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Internetový prohlížeč | |
| Podpora HID | |
| Vzhled | |
| Barva | Černá, Titanová |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Filmmaker Mode,High Dynamic Range (HDR) 1000,High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus),Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Herní režim | |
| Funkce teletextu | |
| Funkce titulkování | |
| Snímač Eco | |
| Detekce jasu | |
| Podpora TV klíče | |
| Digital Clean View | |
| Obrazová galerie | |
| Technologie Dialog Enhancement | |
| Podpora IPv6 | |
| AMD FreeSync | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| Podpora MBR | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 4 |
| PC in (D-Sub) | |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Počet RF portů | 2 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Verze CI+ (Common Interface Plus) | 1.4 |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Automatické vypnutí | |
| Spolupracuje s Alexou od společnosti Amazon | |
| Pracuje s Google Assistant | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Příkon | |
| Spotřeba elektrické energie | 156 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Spotřeba energie (úsporně) | 82,7 W |
| Maximální spotřeba energie | 240 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Režim úspory energie | |
| Stupnice energetické účinnosti | A+++ až D |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1228,6 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 256,9 mm |
| Výška (s podstavcem) | 782,5 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 21,9 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 122,9 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 3,46 cm |
| Výška (bez stojánku) | 70,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 18,6 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| E-manuál | |
| Šířka balení | 1417 mm |
| Hloubka balení | 210 mm |
| Výška balení | 846 mm |
| Hmotnost včetně balení | 27,3 kg |
| Další charakteristiky | |
| Roční spotřeba energie | 216 kWh |
| Třída energetické účinnosti (stará) | B |
nebyla zatím po 14 dnech provozu žádná zjištěna
Pro: vzhled, brilantní obraz, zvuk a vše, co nabízí reklama tohoto TV je opravdovou skutečností.
Prohlížíte si: Samsung QE55Q700T - 138cm
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.