- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Jako mínus vidím jednoznačně ovladač a pak byla složitější instalace a nastavení.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | QE43Q64T |
QLED TV 109,2 cm (43") 4K Ultra HD Smart • Rozlišení displeje: 3840 x 2160 px • Technologie displeje: QLED • Tvar obrazovky: Plochý • Smart TV • Technologie pohybové interpolace: PQI (Picture Quality Index) 3200 • Nativní poměr stran: 16:9 • Formát digitálního signálu: DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 • Wi-Fi • Připojení na síť Ethernet • Hmotnost: 9 kg • Barva: Šedá •
21 048 Kč
včetně DPH 21%737 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

QLED 4K TV
Úhlopříčka 43" (108 cm)
Rozlišení 4K (3840 x 2160)
Quantum 4K Lite, Edge LED, PQI 3200 (picture quality index), Podsvícení DUAL LED, 100% objem barev, Q HDR (HDR10
+/HLG), Supreme UHD Dimming, Plynulé zobrazení rychlého pohybu - MR120, Tuner (DVB T2/C/S2), kodek H.265,
HbbTV 2.0
SMART: operační systém Tizen, Smart ovladač (ovládá ostatní připojená zařízení přes HDMI), Párování s mobilním
zařízením (Mobile to TV, TV to Mobile, TV Sound to Mobile, zrcadlení, DLNA, Multiview), hlasové ovládání (AJ), Auto Game
Mode (Game Motion Plus), Steam Link, Podpora iTunes TV a Airplay, Integrované IPTV, O2 TV, T-Mobile TV, Mall.TV,
Lepší.TV, Voyo, iSport, HBO GO, Netflix, Rakuten TV, nahrávání na externí HDD - (PVR), Time Shift (sledování
nahrávaného programu s časovým posunem), vestavěná Wi-Fi, Internetový prohlížeč, Smart Things (notifikace a správa
domácích spotřebičů), Smart ovladač TM2090A
AUDIO: 20W, Konfigurace reproduktorů 2CH, Dolby Digital Plus, Multiroom Link, Adaptivní zvuk, Bluetooth Audio
DESIGN: Ambient Mode, bezrámečkový design, černá barva
Vstupy/ výstupy:
3x HDMI 2.1
2x USB 2,0
1x LAN
1x kompozit
1x optický výstup
1x CI+ (1,4)
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 109,2 cm (43") |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Technologie displeje | QLED |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie pohybové interpolace | PQI (Picture Quality Index) 3200 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 108 cm |
| TV tuner | |
| Typ tuneru | Analogový a digitální |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-S2,DVB-T2 |
| Automatické vyhledávání kanálů | |
| Chytrá televize | |
| Smart TV | |
| Internetová televize | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| HbbTV (televizní vysílání s širokopásmovým internetem) | |
| Verze hybridního širokopásmového televizního vysílání (HbbTV) | 1 |
| Zvuk | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 20 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital |
| Technologie dekódování audia | Dolby Digital Plus |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Wi-Fi Direct | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Prohledávání | |
| Podpora HID | |
| Vzhled | |
| Barva | Šedá |
| Bezpečnostní spínač | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Bezrámový design | |
| Výkon | |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Funkce teletextu | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Lokální stmívání | |
| Redukce šumu | |
| Digital Clean View | |
| Nahrávání na USB | |
| ConnectShare (HDD) | |
| ConnectShare (USB) | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet HDMI portů | 3 |
| Rychlé přepínání HDMI | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| DVI port | |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 2 |
| Kompozitní video vstup | 1 |
| Common interface (CI) | |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Consumer Electronics Control (CEC) | Anynet+ |
| Funkce managementu | |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| ECO mód | |
| Časovač zapnutí/vypnutí | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 96 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 69 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 115 W |
| Vstupní střídavé napětí | 220 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Osvědčení | |
| Certifikace DLNA | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 963,5 mm |
| Hloubka | 56,8 mm |
| Výška | 557,7 mm |
| Šířka (s podstavcem) | 963,5 mm |
| Hmotnost | 9 kg |
| Hloubka (s podstavcem) | 195,2 mm |
| Výška (s podstavcem) | 629,4 mm |
| Hmotnost s podstavcem | 9,2 kg |
| Údaje o balení | |
| Počítačový podstavec | |
| Šířka balení | 1081 mm |
| Hloubka balení | 140 mm |
| Výška balení | 670 mm |
| Hmotnost včetně balení | 12,6 kg |
Jako mínus vidím jednoznačně ovladač a pak byla složitější instalace a nastavení.
Obraz velmi dobrý. Dálkové ovládání pro mne nevyhovující, malé.
Pro: Cena
Doporučuji každému,kdo nemá možnost umístění větší tv.Koupě to byla dobrá a cena odpovídá kvalitě.
Pro: TV má po doladění skvělé barvy i zvuk
Pro: Very easy setup
Very good quality TV panel
Krásný obraz, instinktivní ovládaní, zatím naprostá spokojenost.
Jako celek, nákup bez výhrad. Po letitých zkušenostech s czc.cz mohu jen doporučit tento obchod.
Pro: 1. Získat dvě slevy najednou na jeden produkt.
2. Montáž a spuštění i pro absolutního laika.
Velmi dobře vybrané a přehledně umístněné aplikace.
Prohlížíte si: Samsung QE43Q64TAU 4K UHD QLED TV 109,2 cm (43")
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.