- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | WD80M4A43JW/ZE |
energetická třída A ; maximální naplnění pračka/sušička: 8/4,5 kg ; program na čištění bubnu
13 876 Kč
včetně DPH 21%486 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vzhled | |
|---|---|
| Systém vkládání | Přední plnění |
| Umístění přístroje | Stojací |
| Barva | Bílá |
| Uchycení dveří | Levý |
| Typ ovládání | knoflíky, Otočné |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Technologie převodníku | |
| Výkon | |
| Kapacita sušení | 4,5 kg |
| Maximální otáčky | 1400 ot/min |
| Třída účinnosti mytí | A |
| Třída účinnosti sušení | A |
| Kapacita praní | 8 kg |
| Hlučnost praní | 54 dB |
| Úroveň hluku (při točení) | 73 dB |
| Hlučnost sušení | 59 dB |
| Samočisticí | |
| Programy praní | |
| Program praní - bavlna | |
| Program praní - každodenní péče | |
| Program praní vlny | |
| Program praní - předpírka | |
| Program rychlého praní | |
| Program praní - syntetické | |
| Programy sušení | |
|---|---|
| Program sušení - bavlna | |
| Program sušení - syntetické | |
| Ergonomie | |
| Dětský zámek | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti | A |
| Spotřeba energie | 5,44 kWh |
| Spotřeba vody při praní | 88 l |
| Roční spotřeba energie při praní | 1088 kWh |
| Roční spotřeba vody při praní | 17600 l |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 600 mm |
| Hloubka | 600 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hmotnost | 71 kg |
Vše v pořádku
Vše v pořádku
Skvělý vzhled. Ještě jsem nevyužil všechny funce.
Skvělý vzhled. Ještě jsem nevyužil všechny funce.
Prohlížíte si: SAMSUNG Pračka se sušičkou WD80M4A43JW
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.