- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LS49AG950NPXEN |
Zakřivený herní 49" monitor s DQHD rozlišením (5120 x 1440) • Zakřivení 1000R • poměr stran 32:9 • kontrast 1000000:1 • jas 420 cd/m2 • doba odezvy 1 ms (GtG) • pozorovací úhel 178° horizontálně i vertikálně • obnovovací frekvence maximálně 240 Hz • Připojení pomocí 1x DP 1.4 • 2x HDMI 2.1 • USB • výstup na sluchátka • Rozměry (bez stojanu) 1149,5 x 363,5 x 287,4 mm • hmotnost (bez stojanu) 11,9 kg. •
51 335 Kč
včetně DPH 21%1797 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Samsung Odyssey G9 NEO je zakřivený monitor s úhlopříčkou 49" a vysokým rozlišením vhodný nejen pro hráče, ale i pro filmové fanoušky. Disponuje Quantum Matrix technologií s Quantum Mini LED diodami, čímž hráči či divákovi přináší zcela pohlcující vizuální zážitek.

Velký monitor dokáže oslnit nejen svým vzhledem. Rozlišení DQHD (5120 x 1440) s 1,07 miliardy podporovaných barev má displej široký jako dva QHD monitory umístěné vedle sebe. Hráčům a divákům tak přináší velmi detailní a ostrý obraz.

Dynamika obrazu je důležitá nejen při hraní her. Rychlá obnovovací frekvence 240 Hz snižuje možné opožďování obrazu a přináší hladký přechod mezi jednotlivými scénami. I díky krátké době odezvy 1 ms (GtG) máte vítězství ve hře na dosah.

Samsung Odyssey G9 NEO je monitor, který vás doslova vtáhne do příběhu. Obzvláště při hraní her ve tmě oceníte možnost personalizovaného podsvícení obrazovky ze zadní strany. Monitor disponuje více barevnými režimy. Technologie CoreSync zajišťuje souhru osvětlení s aktuálními barvami z vaší hry.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 124,5 cm (49") |
| Rozlišení displeje | 5120 x 1440 px |
| Nativní poměr stran | 32:9 |
| Technologie displeje | LED |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | UltraWide Dual Quad HD |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (největší) | 2000 cd/m² |
| Jas obrazovky (typický) | 420 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega DCR |
| Maximální rychlost obnovy | 240 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1,07 mld. barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 119,2 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 33,5 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus), Quantum HDR 2000 |
| Barevný gamut | 95% |
| Typické pokrytí barevného prostoru sRGB | 125% |
| Pokrytí barevného prostoru NTSC (typické) | 88% |
| Pokrytí barevného prostoru Adobe RGB | 92% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Typ NVIDIA G-SYNC | G-SYNC Compatible |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Bílá |
| Barva nohou | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Verze DisplayPortu | 1.4 |
| Výstup sluchátek | |
| Ergonomie | |
|---|---|
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení výšky | 12 cm |
| Úhel náklonu | -3 - 13° |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 45 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 101 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 45 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1149,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 418,3 mm |
| Výška (s podstavcem) | 537,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 14,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 115 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 28,7 cm |
| Výška (bez stojánku) | 36,4 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 11,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1265 mm |
| Hloubka balení | 366 mm |
| Výška balení | 481 mm |
| Hmotnost včetně balení | 20,4 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC, DisplayPort, USB |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Další charakteristiky | |
| Formát digitálního signálu | Nepodporovaný |