- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
Po zakoupení tohoto produktu Vám vrátíme 500 Kč zpět na váš bankovní účet.
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | skladem |
| Produktový kód: | LS27DG702EUXDU |
9 822 Kč
včetně DPH 21%344 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
HDR10
HDR10+ Gaming
Eye Saver Mode
Flicker Free
Picture-In-Picture
Image Size
-FreeSync Premium
-Off Timer Plus
-Black Equalizer
-Virtual AIM Point
Úhlopříčka [palce]: 27
Rozlišení: 4K (3,840 x 2,160)
Obnovovací frekvence [Hz]: Max 165 Hz
Poměr stran: 16:09
Jas [cd/m2]: 350 cd/?
Kontrast: 1,000:1
Odezva [ms]: 1 ms (GTG)
Pozorovací úhly (Horizontál/Vertikál): 178°/178°
Počet barev: Max 1B
Reproduktory: Yes, 5W x 2ch
Konektory:
Display Port x 1
HDMI x 2 (2.1)
USB Type-B Upstream Port x 1
USB Ports 2, USB Hub Version 3.1 Gen1
Napájení: External Adaptor, AC100-240V
Spotřeba [W]: 26.1 W (Typ)
Stand By režim [W]: 0.50 W
Třída energetické náročnosti: F
Montáž na zeď: 100 x 100 mm
Naklápění monitoru:
HAS (Height Adjustable Stand): 120 mm (±5.0mm)
Tilt: -3.0° (±3.0°) ~ 15.0° (±3.0°)
Pivot: -92.0° (±2.0°) ~ +92.0° (±2.0°)
Barva: Mercury Silver
Rozměry (se stojanem, ŠxVxH mm): 614.1 x 541.5 x 203.3 mm
Rozměry (bez stojanu, ŠxVxH mm): 614.1 x 372.2 x 46.0 mm
Hmotnost [kg]: 7.5 kg (se stojanem) / 4.7 kg (bez stojanu)
Záruka: 24 měs.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Technologie displeje | LCD |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ panelu | IPS |
| LED podsvícení | |
| Jas obrazovky (typický) | 350 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Typ měření doby odezvy | GTG (Gray to Gray) |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 144 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | DisplayHDR 400, High Dynamic Range 10+ Gaming (HDR10 Plus Gaming) |
| Poměr maximální svítivosti | 65% |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium |
| Chytré funkce | Mobile to screen, Screen mirroring, Zvuk z displeje do mobilu, Sound mirroring |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Počet předcházejících portů USB typu B | 1 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| Počet VGA portů | 0 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Počet připojení DisplayPorts | 1 |
| Počet portů Mini DisplayPort | 0 |
| Výstup sluchátek | |
| Napájecí konektor | |
| Počítačová síť | |
| Wi-Fi | |
| Bluetooth | |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Maximální nastavitelná výška | 12 cm |
| Středový čep | |
| Výkyvný/otočný | |
| Rozsah otáčení | -30 - 30° |
| Nastavení sklonu | |
| Úhel náklonu | -2 - 25° |
| On Screen Display (OSD) | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 46 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Typ napájení | Externí |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 613 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 263,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 553,2 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 7,1 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 613 mm |
| Hloubka (bez stojánku) | 73,8 mm |
| Výška (bez stojánku) | 361,5 mm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Typ stojánku | HAS |
| Šířka balení | 695 mm |
| Hloubka balení | 478 mm |
| Výška balení | 159 mm |
| Hmotnost včetně balení | 8,9 kg |
| Obsah balení | |
| Dodávané kabely | DisplayPort, Výkon, USB |
| Dálkový ovladač | |
| Délka napájecího kabelu | 1,5 m |
| Další charakteristiky | |
| Technologie specifické pro značku | Game Bar 2.0, Gaming Hub, Ultrawide GameView |
| TV Plus | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Funkce Tap View | |
| Virtuální asistent | Amazon Alexa & Samsung Bixby |
| Interakce s hlasem ve vzdáleném poli | |
| Univerzální průvodce | |
| Formát digitálního signálu | Nepodporovaný |
| Reřim Samsung Eye Saver Mode | |
| Záruční doba | 2 rok/roky |
| Adaptivní obraz | |
| Auto source switch+ | |
| Velikost obrazu | |
| Časovač vypnutí Off Timer Plus | |
| Pracovní prostor | |
| Virtuální bod AIM | |