- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LS55BG970NUXEN |
LCD monitor prohnutý • obnovovací frekvence 165Hz • odezva 1ms • 1x • 1x HDMI 2.1 • sluchátkový jack • Wi-fi • Úhlopříčka 55“ • zakřivení 1000R • nastavitelný stojan • AMD FreeSync Premium • HDR10 • Pozorovací úhly 178°/178° • kontrastní poměr 1 mil.:1 • Rozměry TV se stojanem 1174,8 × 1102 × 379 mm • hmotnost 41,5 kg se stojanem. •
59 009 Kč
včetně DPH 21%2065 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
S monitorem Samsung Odyssey Ark 55" si vychutnáte hraní ve špičkové kvalitě obrazu s UHD rozlišením 3840 x 2160. VA panel tohoto prohnutého herního monitoru poskytuje vynikající reprodukci barev a široké pozorovací úhly. Maximální požitek z her v rychlém tempu vám zajistí vysoká obnovovací frekvence 165 Hz, jejímž výsledkem je nádherně plynulý obraz, ideální pro seriozní hraní, streamování a produktivitu.
Vysoká obnovovací frekvence 165 Hz minimalizuje zpoždění a rozmazání pohybu. To je mnohem více než je běžné a vy si můžete užít náskok i v obzvlášť rychlých hrách. Spojením pokročilé technologie redukce rozmazání pohybu s rychlou odezvou 1 ms můžete používat monitor s nebývalým výkonem. Pro maximální plynulost obrazu je monitor vybaven technologiemi AMD FreeSync Premium.
Samsung Odyssey Ark 55" potěší perfektně živým obrazem. Poskytuje vysoký dynamický rozsah úrovní barev a jasu pro živější, přirozenější a výrazně detailnější zobrazení za všech světelných podmínek. Tento prohnutý herní monitor vás naprosto uchvátí, protože díky němu spatříte a zažijete pestrobarevný virtuální svět, který jste nikde jinde neviděli!
Monitor disponuje technologií FreeSync Premium. S ní může být synchronizována obnovovací frekvence displeje s grafickou kartou. Veškeré trhání, sekání a zpoždění obrazu se tak minimalizuje a výsledkem je dokonale plynulý herní zážitek a ostrost herních objektů. Nic vám nebude bránit při hraní vaší oblíbené, přestože graficky náročné hry.
HDR poskytuje vyšší kontrast obrazu, vylepšuje detaily obrazu a oživuje živé barvy. Jedná se o upgrade současného standardu televizního programového signálu. Pomocí jedinečného algoritmu se podsvícení panelu monitoru automaticky nastavuje a ztlumuje, aby se zvýšil špičkový jas objektů na obrazovce.
S monitorem Odyssey Ark 4K máte vše pod naprostou kontrolou. Stačí otočit displej do režimu Cockpit pomocí výškově nastavitelného stojanu s funkcí pivot a vytvořit si optimální zobrazovací plochu pro jakoukoliv hru.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 139,7 cm (55") |
| Rozlišení displeje | 3840 x 2160 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Dotyková obrazovka | |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 600 cd/m² |
| Odezva | 1 ms |
| Tvar obrazovky | Prohnutý |
| Parametry zakřivení obrazovky | 1000R |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 165 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Viditelná velikost (vodorovně) | 121 cm |
| Viditelná velikost (svisle) | 68 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | Quantum HDR 2000 |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| Typ AMD FreeSync | FreeSync Premium Pro |
| ConnectShare (USB) | |
| Technologie redukce blikání obrazu | |
| Zrcadlení zvuku | |
| Zrcadlení obrazovky | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Funkce Tap View | |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 4 |
| Adaptivní řízení zvuku (ASC) | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Hraní |
| Barva | Černá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| Verze USB hubu | 2.0 |
| Počet USB downstream portů typu A | 2 |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 4 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Výstup sluchátek | |
| HDCP | |
| Verze HDCP | 2.2 |
| Vstup střídavého napětí | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Připojení na síť Ethernet | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Nastavení výšky | |
| Středový čep | |
| Otočný úhel | -90 - 90° |
| Úhel náklonu | -13 - 10° |
| Nastavení sklonu | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | G |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 84 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 205 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 84 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50/60 Hz |
| Typ napájení | Vnitřní |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 10 - 80 °C |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 1174,8 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 379 mm |
| Výška (s podstavcem) | 1102 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 41,5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 117,5 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 25,2 cm |
| Výška (bez stojánku) | 70,5 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 21,1 kg |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1362 mm |
| Hloubka balení | 317 mm |
| Výška balení | 922 mm |
| Hmotnost včetně balení | 53,8 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Obsah balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI |
| Dálkový ovladač | |
| Další charakteristiky | |
| Formát digitálního signálu | DVB-T |