Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | NQ50K5137KB |
Vestavná mikrovlnná trouba • Vnitřní kapacita: 50 l • Spotřeba: 1650 W • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Šířka: 595 mm • Hloubka: 570 mm • Výška: 454,2 mm •
10 983 Kč
včetně DPH 21%384 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Vestavěné |
| Typ produktu | Samostatná mikrovlnná trouba |
| Vnitřní kapacita | 50 l |
| Výkon trouby | 900 W |
| Typ ovládání | Otočné, Dotyk |
| Systém otevírání dvířek | Tahem dolů |
| Uchycení dveří | Dolů |
| Otočný talíř | |
| Vnitřní osvětlení | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Hodiny | |
| Typ hodin | Elektronický |
| Dětský zámek | |
| Barva | Černá |
| Materiál dvířek | Sklo |
| Vnitřní povrch | Keramický smalt |
| Funkce a programy vaření | |
|---|---|
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce automatického vaření | |
| Počet automatických programů | 15 |
| Příkon | |
| Spotřeba | 1650 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 595 mm |
| Hloubka | 570 mm |
| Výška | 454,2 mm |
| Hmotnost | 35 kg |
| Instalační šířka oddílu | 55,5 cm |
| Instalační hloubka oddílu | 54,9 cm |
| Instalační výška oddílu | 44,5 cm |
| Šířka balení | 39000 mm |