- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Krásný silný a čistý zvuk.
Pro:
Krásný zvuk
Pěkný design
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | MX-T50/EN |
Party reproduktor • dvourozměrný zvuk • Bluetooth • 4 reproduktory • celkový výkon 500 W • režim karaoke • • Rozjeďte rytmus párty • Rozprouděte svou párty s dvousměrným zvukem a výkonným 500 W výstupem. •
7 437 Kč
včetně DPH 21%260 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Samsung Party Audio| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 500 W |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 500 W |
| Impedance výškového reproduktoru | 8 ohm |
| Průměr výškového reproduktoru | 6,35 cm (2.5") |
| Průměr subwooferu (imperiální) | 16,5 cm (6.5") |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Úprava basů | |
| Průměr wooferu (subwoofer) | 16,5 cm (6.5") |
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Barva | Černá |
| Přímé přehrávání USB | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 351 mm |
| Hloubka | 323 mm |
| Výška | 651 mm |
| Hmotnost soundbaru | 11,6 kg |
| Obsah balení | |
| Dálkový ovladač | |
Krásný silný a čistý zvuk.
Pro:
Krásný zvuk
Pěkný design
Prohlížíte si: Samsung MX T50
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.