- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
cena a využití výrobku.
Pro: Využití jak TV tak monitoru k PC.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | LT24D391EI/EN |
LCD monitor s digitálním TV tunerem; ideální pro práci i zábavu; Full HD rozlišení 1920 x 1080 bodů
5 113 Kč
včetně DPH 21%179 Kč
Spočítat měsíční splátku
Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 61 cm (24") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | PLS |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 5 ms |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| Technologie displeje | LCD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Podporované grafické rozlišení | 1280 x 720 (HD 720),1920 x 1080 (HD 1080) |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Reklamní název dynamického kontrastu | Mega Contrast |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| 3D kompatibilita | |
| Poměr maximální svítivosti | 70% |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Počet reproduktorů | 2 |
| RMS výkon | 10 W |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Domácí |
| Barva | Modrá, Bílá |
| Možnosti připojení | |
| DVI port | |
| Počet VGA portů | 1 |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Audio vstup | |
| Výstup sluchátek | |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| PC audiovstup | |
| Digitální optický audio výstup | 1 |
| Common interface Plus (CI+) | |
| Common interface (CI) | |
| Mobile High-Definition Link (MHL) | |
| Napájecí konektor | |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 75 x 75 mm |
| Nastavení výšky | |
| Nastavení sklonu | |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| On Screen Display (OSD) | |
| Počet OSD jazyků | 27 |
| Elektronický programový průvodce (EPG) | |
| Příkon | |
|---|---|
| Třída energetické účinnosti | A |
| Roční spotřeba energie | 34 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 23 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,3 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 - 60 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 547,3 mm |
| Hloubka | 44,3 mm |
| Výška | 334,7 mm |
| Hmotnost | 3,5 kg |
| Šířka (s podstavcem) | 547,3 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 243,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 414,7 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 3,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Stojan v ceně | |
| Dodávané kabely | AC,VGA |
| Šířka balení | 615 mm |
| Hloubka balení | 138 mm |
| Výška balení | 393 mm |
| Hmotnost včetně balení | 5,45 kg |
| Typ balení | Krabice |
| Další charakteristiky | |
| Maximální spotřeba energie | 45 W |
| Bezpečnostní spínač | |
| Integrovaný TV tuner | |
| Formát digitálního signálu | DVB-C,DVB-T2 |
| Dálkový ovladač | |
| Návod na použití | |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
cena a využití výrobku.
Pro: Využití jak TV tak monitoru k PC.
Jsem velice spokojen
Pro: Výbava + design a skvělý obraz
Cenově přijatelný monitor jsem vybral z důvodu možnosti připojení několika dalších zařízení na svém pracovním stole /2x PC,videorekordér,sat.přijímač,DVD,kamera/ takové malé multimediélní centrum. Možnost PIP Uvítal bych kdyby se monitor dále vyráběl v rozlišení 1680x1050 jako jeho předchůdce ale dnes se vyrábí jen 1920x1080
Pro: Vše v jednom.
Univerzální monitor pro počítač nebo samostatná TV s obrazem na jedničku byl dobrý počin.Doporučuji připojit aktivní bedničky, případně soundbar (ztiší obtěžující reklamy).Pozorovací úhly jsou u monitorů všeobecný problém a až přímo na Alze Holešovice jsem měl možnost různé monitory porovnat.Naštěstí tam už byla vystavena tato novinka PLS monitoru (něco jako IPS).Cena za relativně menší monitor se proto jevila příznivá v porovnání s jinými.
Pro: Špičkový jemný obraz i z ostrých úhlů.
V kuchyni vypadá menší TV elegantně.
Kupodivu si se soundbarem jiné značky dobře rozumí.
Úprava barev, kontrastu nebo kalibrování není zatím potřeba.
Barevný gamut skvělý, podání obrazu neagresivní, velmi příjemné i za slunného dne.
Lepší zvuk jsem musel dlouho vymýšlet, ale jinak je ovládání dost intuitivní.
ok
ok
Pro: dobre
ano doporučuji
Pro: spokojenost, máme již produkt 2x doma
jsme spokojení
používám jako druhou TV do kuchyně, při vaření :) nebo standardně jako monitor a zatím slouží dle představ
Pro: Timeshift
pozorovací úhel
viditelnost za denního světla
design
FullHD LED televize s úhlopříčkou 60cm se spotřebou 23W za super cenu. Spokojenost ;)
Pro: kvalitní obraz, slušný zvuk
monitor zatím splnil všechny mé představy a vše co jsem očekával
vše ok
Pro: universálnost
pro mou práci mi velmi vyhovuje
Pro: velmi kvalitní obraz i zvuk
Kupoval jsem ho pro jeho cenu. Jsem s nim spokojenej, zatim s nim nebyli žadne komplikace.
Pro: Obraz
Cena
Pro: Full HD rozlišení, kabel VGA přiložen, dvb-t2 tuner, PIP+ možnost zobrazení PC + TV najednou (v rámečku), v tomto jediná značka, která je nyní v prodeji.
Prohlížíte si: Samsung LT24D391EI/EN - LED monitor s TV 24"
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.