- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 3 roky |
| Produktový kód: | LS27BM501EUXEN |
LED monitor 27" • VA panel • FHD rozlišení 1920 x 1080 px • jas 250 cd/m2 • dobu odezvy 4 ms • poměr stran 16:9 • kontrast činí 3000:1 • je vybaven HDR10 • pozorovací úhly jsou 178° horizontálně i vertikálně • technologie Adaptive Picture • reproduktory • podporuje zrcadlení obrazu z Android zařízení • Apple AirPlay i DeX • přes USB umožňuje připojit klávesnici a myš • podporuje Office 365 • Konektory HDMI 1.4 • Bluetooth 4.2 • Wi-Fi • rozměry včetně stojanu 615,5 x 455,4 x 193,5 mm • hmotnost 5.0 kg •
4 840 Kč
včetně DPH 21%169 Kč
Spočítat měsíční splátku
O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 68,6 cm (27") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Nativní poměr stran | 16:9 |
| Typ panelu | VA |
| Jas obrazovky (typický) | 250 cd/m² |
| Odezva | 4 ms |
| Typ HD rozlišení | 4K Ultra HD |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Kontrastní poměr (typický) | 3000:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Vodorovný pozorovací úhel | 178° |
| Svislý porozovací úhel | 178° |
| Počet barev displeje | 1 miliard barev |
| Úhlopříčka obrazovky (v metrických jednotkách) | 68 cm |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10 (HDR10) |
| Výkon | |
| G-SYNC společnosti NVIDIA | |
| AMD FreeSync | |
| ConnectShare (USB) | |
| Zrcadlení zvuku | |
| Herní režim | |
| Podpora aplikace SmartThings | |
| Kompatibilní se Samsung Bixby | |
| Funkce Tap View | |
| Poskytovaný operační systém | Tizen |
| Multimédia | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Smart |
| Barva | Bílá |
| Možnosti připojení | |
| Zabudovaný USB hub | |
| DVI port | |
| HDMI | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| Verze HDMI | 1.4 |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Ergonomie | |
| Podpora standardu VESA pro montáž | |
| Rozhraní upevnění panelu | 100 x 100 mm |
| Nastavení výšky | |
| Obraz v obraze (PIP) | |
| Příkon | |
| Třída energetické účinnosti (SDR) | F |
| Třída energetické účinnosti (HDR) | G |
| Spotřeba energie (SDR) na 1000 hodin | 26 kWh |
| Spotřeba energie (HDR) na 1000 hodin | 33 kWh |
| Spotřeba elektrické energie | 26 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Maximální spotřeba energie | 50 W |
| Vstupní střídavé napětí | 100 - 240 V |
| Stupnice energetické účinnosti | A až G |
| Provozní podmínky | |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 10 - 40 °C |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 10 - 80% |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka (s podstavcem) | 615,5 mm |
| Hloubka (s podstavcem) | 193,5 mm |
| Výška (s podstavcem) | 455,4 mm |
| Hmotnost (se stojánkem) | 5 kg |
| Šířka (bez stojánku) | 61,5 cm |
| Hloubka (bez stojánku) | 4,18 cm |
| Výška (bez stojánku) | 36,8 cm |
| Hmotnost (bez stojánku) | 3,9 kg |
| Údaje o balení | |
| Dálkový ovladač | |
| Šířka balení | 738 mm |
| Hloubka balení | 428 mm |
| Výška balení | 126 mm |
| Hmotnost včetně balení | 6,2 kg |