- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HW-T400/ZG |
Soundbar s RMS výkonem 40W • Zvukové výstupní kanály: 2.0 kanály/kanálů • Barva: Černá • Podporované formáty zvukových souborů: AAC,FLAC,MP3,WAV • Certifikace: CE • Technologie propojení: Kabelový a bezdrátový •
2 368 Kč
včetně DPH 21%Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 2.0 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 40 W |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Výkon Soundbar reproduktoru | 40 W |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Umístění subwooferu | Vestavěný |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,FLAC,MP3,WAV |
| Plug and Play | |
| Certifikace | CE |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba elektrické energie | 15 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 641 mm |
| Hloubka | 107 mm |
| Výška | 65 mm |
| Hmotnost soundbaru | 2 kg |
| Obsah balení | |
| Počet přiložených produtků | 1 kusů |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 712 mm |
| Hloubka balení | 170 mm |
| Výška balení | 180 mm |
| Hmotnost včetně balení | 2,7 kg |
Pro:
Prohlížíte si: Samsung HW-T400
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.