- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: celkem slušný výkon
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HW-Q60T |
Soundbar • výkon 360 W • bezdrátový subwoofer • Bluetooth • přehrává formáty: AAC/AIFF/FLAC/MP3/OGG/WAV/WMA/HDMI • USB • Samsung Symphony, Virtual Surround sound, Game mode • ovládání TV a SB jedním ovladčem
9 166 Kč
včetně DPH 21%321 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 5.1 kanály/kanálů |
| RMS výkon | 360 W |
| Audio dekodéry | Dolby Digital 5.1 |
| Herní režim | |
| Audio Return Channel (ARC) | |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Typ subwooferu | Aktivní subwoofer |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| RMS výkon subwooferu | 160 W |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,FLAC,MP3,WAV,WMA |
| Virtuální prostorový zvuk | |
| Montovatelné na zeď | |
| Použití jako stojan televize | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi | |
| Počet HDMI portů | 2 |
| HDMI vstup | 1 |
| Počet výstupů HDMI | 1 |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba reproduktoru | 38 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 28 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 980 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnost soundbaru | 3,4 g |
| Šířka subwooferu | 20,5 cm |
| Hloubka subwooferu | 30,3 cm |
| Výška subwooferu | 35,3 cm |
| Hmotnost subwooferu | 6,2 kg |
| Obsah balení | |
| Montáž na stěnu | |
| Dodávané kabely | AC, HDMI, Optický |
| Včetně montážních držáků | |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1036 mm |
| Hloubka balení | 252 mm |
| Výška balení | 460 mm |
| Hmotnost včetně balení | 1,21 kg |
Pro: celkem slušný výkon
Prohlížíte si: Samsung HW Q60T
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.