Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | HW-A650/EN |
Bezdrátový soundbar • se subwooferem a se zabudovaným středovým reproduktorem pro křišťálově čisté dialogy • Výkon 430 W • Počet reproduktorů 7 • Řada zvukových režimů • Bass Boost • Bluetooth • Herní režim • Inteligentní 3D zvuk a jednoduché ovládání • Dálkové ovládání • Nástěnný držák •
6 747 Kč
včetně DPH 21%236 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Zvuk | |
|---|---|
| Zvukové výstupní kanály | 3.1 kanály/kanálů |
| Audio dekodéry | Dolby Digital 5.1 |
| Reproduktor typu soundbar | |
| Počet reproduktorů | 7 |
| Subwoofer | |
| Subwoofer součástí | |
| Připojení subwooferu | Bezdrátový |
| Vlastnosti | |
| Barva | Černá |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC,AIFF,FLAC,MP3,OGG,WAV |
| Montovatelné na zeď | |
| Použití jako stojan televize | |
| Možnosti připojení | |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Bluetooth | |
| Bluetooth kodek | SBC, AAC |
| Wi-Fi | |
| NFC | |
| Počet HDMI portů | 1 |
| HDMI vstup | 1 |
| USB port | |
| Optický vstup digitálního audia | 1 |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba reproduktoru | 32 W |
| Spotřeba elektrické energie subwooferu | 36 W |
| Spotřeba energie (v pohotovosti) | 0,5 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 980 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Výška | 58 mm |
| Hmotnost soundbaru | 3,08 kg |
| Šířka subwooferu | 20,5 cm |
| Hloubka subwooferu | 30,3 cm |
| Výška subwooferu | 35,3 cm |
| Hmotnost subwooferu | 5,78 kg |
| Obsah balení | |
| Včetně montážních držáků | |
| Dálkový ovladač | |
| Údaje o balení | |
| Šířka balení | 1036 mm |
| Hloubka balení | 252 mm |
| Výška balení | 460 mm |
| Hmotnost včetně balení | 11,4 kg |