- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | GE83X/XEO |
Mikrovlnná trouba s grilem • Umístění přístroje: Pracovní deska • Vnitřní kapacita: 23 l • Spotřeba: 1200 W • Vstupní střídavé napětí: 230 V • Frekvence vstupního střídavého napětí: 50 Hz • Šířka: 489 mm • Hloubka: 354 mm • Výška: 275 mm •
3 223 Kč
včetně DPH 21%113 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Samsung GE83X je mikrovlnná trouba o objemu 23 litrů. Trouba je vybavena displejem s denním časem. Pro urychlení vaření zvolíte jednoduše funkci okamžitého ohřevu, doba vaření se nastaví automaticky. Nechybí ani praktický dětský zámek.
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Umístění přístroje | Pracovní deska |
| Typ produktu | Mikrovlnná trouba s grilem |
| Vnitřní kapacita | 23 l |
| Výkon trouby | 800 W |
| Typ ovládání | Knoflíky |
| Počet stupňů výkonu | 6 |
| Systém otevírání dvířek | Tahem |
| Uchycení dveří | Levý |
| Otočný talíř | |
| Vestavěný displej | |
| Typ displeje | LED |
| Hodiny | |
| Dětský zámek | |
| Barva | Stříbrná |
| Funkce a programy vaření | |
| Funkce grilování | |
| Konvekční vaření | |
| Vaření v páře | |
| Gril | |
| Automatické rozmrazování | |
| Funkce tepla | |
| Funkce automatického vaření | |
| Příkon | |
|---|---|
| Spotřeba | 1200 W |
| Vstupní střídavé napětí | 230 V |
| Frekvence vstupního střídavého napětí | 50 Hz |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 489 mm |
| Hloubka | 354 mm |
| Výška | 275 mm |
| Vnitřní rozměry (š x h x v) | 330 x 324 x 211 mm |
| Hmotnost | 13 kg |
| Šířka balení | 557 mm |
| Hloubka balení | 423 mm |
| Výška balení | 329 mm |
| Hmotnost včetně balení | 15 kg |