- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Super telefon
Pro:
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-F926BZKDEUE |
chytrý telefon • 7,6" Infinity Flex displej se 120Hz obnovovací frekvencí a nádhernými barvami technologie Dynamic AMOLED 2X • 5G připojení • 5 fotoaparátů • kompatibilní s perem S Pen • multitasking s režimem Split Screen a šikovný vnější displej • Paměť 12 GB RAM/256 GB ROM • Odolné provedení se stupněm krytí IPX8 a silný hliníkový rámeček. •
28 561 Kč
včetně DPH 21%1000 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 19,3 cm (7.6") |
| Rozlišení displeje | 2208 x 1768 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 374 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Druhý displej | |
| Úhlopříčka druhého displeje | 15,8 cm (6.2") |
| Rozlišení druhého displeje | 2268 x 832 px |
| Typ druhého displeje | Dynamic AMOLED |
| Hustota pixelů druhého displeje | 387 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 888 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,84 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení makro kamery (numerické) | 12 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 3000 x 4000 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,8 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1 µm |
| Optický zoom | 2x |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Rozlišení předního fotoaparátu | 10 MP |
| Clonové číslo předního fotoaparátu | 2,2 |
| Velikost pixelů předního fotoaparátu | 1,22 µm |
| Zorné pole předního fotoaparátu | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 2160 x 3840 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 60 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Časosběrný režim | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Plastový obal |
| Barva | Černá |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX8 |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,1440p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Calendar,Google Chrome,Google Play,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4400 mAh |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Vyjímatelná baterie | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 271 g |
| Šířka | 128,1 mm |
| Hloubka | 6,4 mm |
| Výška | 158,2 mm |
| Složená šířka | 6,71 cm |
| Složená hloubka | 1,6 cm |
| Složená výška | 15,8 cm |
| Osvědčení | |
| Hodnota SAR | 1,036 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,443 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Sluchátka součástí | |
| Klíč na SIM kartu | |
Super telefon
Pro:
Pro:
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Z Fold3 5G 12/256 GB, Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.