- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-F711BLVAEUE |
Chytrý mobil smartphone • Prémiový skládací design • 6,7" Infinity Flex displej s obnovovací frekvencí 120 Hz • Dynamic AMOLED 2X • Dvojitý zadní fotoaparát s 12Mpx ultraširokoúhlým a 12Mpx klasickým objektivem • 8 GB RAM • 128 GB ROM • Android
24 285 Kč
včetně DPH 21%850 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Složí se do kapsy. Schová se do kabelky. Vklouzne do těch nejužších džínových kalhot. Když jej poté vyndáte, změní se v chytrý 5G telefon plné velikosti a ohne se do všech možných úhlů. Zní, to jako kdybychom přepracovali samotný koncept telefonu, a přesně to jsme udělali. Tohle je výsledek.

Chytrý telefon v plné velikosti, který složíte do těch nejmenších kapes. Složený měří Galaxy Z Flip3 5G 4,2 palců a vejde se i do těch nejmenších kapsiček vašeho oblečení.

Zkontrolujte příchozí zprávy, foťte, přehrávejte hudbu a ještě mnohem více bez nutnosti rozkládat mobilní telefon. 1,9palcový vnější displej zobrazí notifikace a umožní vám s nimi jednoduše pracovat. Vyberte si oblíbené nastavení displeje pro snadný přístup, nebo si vytvořte své vlastní s rozličnými styly a barvami.

Dokonale hladké rolování se 120Hz obnovovací frekvencí 6,7palcového Infinity Flex Displeje přináší při práci s displejem perfektní přejíždění, tažení a pouštění. Dokonce optimalizuje obnovovací frekvenci v závislosti na obsahu. S dynamickým zobrazením AMOLED 2X se jedná o vůbec nejživější, nejjasnější a nejhladší displej na Galaxy Z.

Není čas na rozložení? Udělejte si selfies s duálním zadním fotoaparátem — vnější displej vám poskytne náhled. Jednoduše stiskněte postranní tlačítko hlasitosti a aktivujte závěrku.

Roztřesená videa, jen když si to přejete. Postavte Galaxy Z Flip3 5G na rovný povrch a režim Flex poslouží coby tripod ve stabilním úhlu, který vám umožní pořídit dokonalý snímek hned na první pokus.

Rozdělte obrazovku na dvě poloviny a pracujte jako profesionál. Rovněž můžete procházet YouTube playlist a napsat zprávu příteli — poté odeslat úchvatné selfie a počkat si na reakce. A když něco sledujete, nechte se unášet dokonalým zvukem Dolby Atmos stereofonních reproduktorů.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 2640 x 1080 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass Victus |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 2000000:1 |
| Nativní poměr stran | 22:9 |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 425 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Druhý displej | |
| Úhlopříčka druhého displeje | 4,83 cm (1.9") |
| Rozlišení druhého displeje | 260 x 512 px |
| Typ druhého displeje | Super AMOLED |
| Hustota pixelů druhého displeje | 302 ppi |
| Procesor | |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 888 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,84 GHz |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 2,4 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 3000 x 4000 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 1,8 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,12 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,4 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 123° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 78° |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 2160 x 3840 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps,1280x720@960fps,1920x1080@240fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Časosběrný režim | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Druh stabilizátoru obrazu | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Standardy 3G | HSDPA,HSDPA+,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Připojení sluchátek | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Plastový obal |
| Barva | Levandule |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IPX8 |
| Základní materiál | Hliník |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 11 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Office | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,Google Play Movies,Google Search,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 3300 mAh |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Vyjímatelná baterie | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 183 g |
| Šířka | 72,2 mm |
| Hloubka | 6,9 mm |
| Výška | 166 mm |
| Složená šířka | 7,22 cm |
| Složená hloubka | 1,59 cm |
| Složená výška | 8,64 cm |
| Osvědčení | |
| Hodnota SAR | 0,858 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,578 W/kg |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |