- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Splňuje očekávání.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R830NZSAXEZ |
Chytré hodinky s elegantním designem; s rozhraním WiFi / Bluetooth / NFC; nabízejí mimo jiné měření tepu
5 885 Kč
včetně DPH 21%206 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Chytré hodinky - nové a vylepšené funkce
| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeje | SAMOLED |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 3,05 cm (1.2") |
| Typ skla hodinek | Corning Gorilla Glass DX+ |
| Vzhled | |
| Barva opláštění | Stříbrná |
| Základní materiál | Hliník |
| Barva pásu | Šedá |
| Výkon | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| FM rádio | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 5.0,Android 5.1,Android 6.0,Android 7.0,Android 7.1,Android 7.1.2,Android 8.0,Android 9.0,iOS 9.0,iOS 9.1,iOS 9.2,iOS 9.3 |
| Poskytovaný operační systém | Tizen Based Wearable OS 4.0 |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 768 MB |
| Paměť typu flash | 4 GB |
| Výrobce procesoru | Exynos |
| Model procesoru | Exynos 9110 |
| Takt procesoru | 1150 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Fluoroelastomer |
| Velikost pásku | S/M |
| Tvar | Kulatý |
| Velikost zápěstí | 130 - 200 mm |
| Maximální délka popruhu | 20 cm |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Odnímatelný popruh | |
| Voděodolný | |
| Vodotěsné až do | 50 m |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Sledování krevního tlaku | |
| Uražená vzdálenost | |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Kvalita spánku | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA,AAC,AMR,AWB,M4A,MP3,OGA,OGG,WAV,WMA |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Vzdálené přehrávání audia | |
| Zobrazení počasí | |
| Barometr | |
| Vojenský standard | MIL-STD-810G |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Příkon | |
| Kapacita baterie | 247 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 46 h |
| Výdrž baterie (režim GPS) | 15 h |
| Automatický pohotovostní režim | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Doba v pohotovostním režimu | 52 h |
| Akumulátor | |
| Další charakteristiky | |
| Bluetooth | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 40 mm |
| Hloubka | 40 mm |
| Tloušťka | 1,09 cm |
| Hmotnost | 31 g |
| Šířka pásu | 2 cm |
| Obsah balení | |
| Stručný návod | |
| Nabíjecí základna | |
Pro: Splňuje očekávání.
Pro: Splňuje očekávání.
Spolehlivé a příjemně se nosí.
Spolehlivé a příjemně se nosí.
Pro: Moc spokojený
Pro: Moc spokojený
rychle se vybíjí, denně nabíjímchybí mi podrobný manuál, jaké všechny funkce to má a co vše jde využít
Pro: Sedí na úzkou ruku
Skvěle propracované i ovládání super
hlasové ovládání je super
telefonování přes hodinky je perfektní, zvuk je dokonalý
má spousty vychytávek - postupně na vše přicházím
rychle se vybíjí, denně nabíjímchybí mi podrobný manuál, jaké všechny funkce to má a co vše jde využít
Pro: Sedí na úzkou ruku
Skvěle propracované i ovládání super
hlasové ovládání je super
telefonování přes hodinky je perfektní, zvuk je dokonalý
má spousty vychytávek - postupně na vše přicházím
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Watch Active 2 40mm, stříbrná (SM-R830)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.