Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R855FZDAEUB |
Chytré hodinky • Úhlopříčka displeje: 3,05 cm (1.2") • Technologie displeje: OLED • Rozlišení displeje: 360 x 360 px • Dotyková obrazovka • Takt procesoru: 1150 MHz • Kapacita paměti RAM: 1024 MB • Paměť typu flash: 8 GB • Wi-Fi • GPS • Kapacita baterie: 340 mAh • Hmotnost: 48,2 g • Materiál pásku: Kůže • Barva pásu: Bronzová •
4 767 Kč
včetně DPH 21%167 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeje | Digitální |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 3,05 cm (1.2") |
| Technologie displeje | OLED |
| Marketingový název zobrazovací technologie | Super AMOLED |
| Vždy zap. displej | |
| Barevný displej | |
| Úhlopříčka displeje | 3,02 cm |
| Vzhled | |
| Tržní kategorie | Chytré hodinky |
| Velikost pouzdra na hodinky | 41 mm |
| Barva pouzdra na hodinky | Bronzová |
| Materiál pouzdra na hodinky | Nerezová ocel |
| Barva pásu | Bronzová |
| Výkon | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Kapacita paměti RAM | 1024 MB |
| Paměť typu flash | 8 GB |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Takt procesoru | 1150 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Kůže |
| Tvar | Kulatý |
| Název barvy | Mystic Bronze |
| Odnímatelný popruh | |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | |
| Typ senzoru srdečního tepu | Electrical, Optický |
| Zabudovaný krokoměr | |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Kvalita spánku | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Barometr | |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 1900 MHz |
| Podporována pásma 4G | 600,700,850,1900 MHz |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Možnosti připojení | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HSP |
| NFC | |
| Připojení sluchátek | Bluetooth |
| Příkon | |
| Typ baterie | Zabudovaná baterie |
| Kapacita baterie | 340 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 41 mm |
| Hloubka | 42,5 mm |
| Tloušťka | 1,13 cm |
| Hmotnost | 48,2 g |
| Obsah balení | |
| Návod na použití | |