- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Monitoring funkcí skvělé při sportu
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R840NTKAEUA |
Elegantní chytré hodinky s prémiovým designem • Velikost 45 mm • Super AMOLED displej 1.4”(34mm) • Přesné měření srdečního tepu • Nerezová ocel • kožený řemínek a otočná luneta • Měření kvality spánku a míry stresu • Detekce pádu • Okysličení krve • 1 GB operační paměti + 8 GB vnitřní paměť • Snímač srdečního tepu • akcelerometr • gyroskop • barometr • světelný senzor • Výdrž baterie až 56 hodin • Odolné provedení • 5ATM + IP68 / MIL-STD-810G. •
16 204 Kč
včetně DPH 21%567 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeje | SAMOLED |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4") |
| Vždy zap. displej | |
| Barevný displej | |
| Vzhled | |
| Barva pouzdra na hodinky | Černá |
| Materiál pouzdra na hodinky | Nerezová ocel |
| Barva pásu | Černá, Hnědá |
| Výkon | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 5.0,Android 5.1,Android 6.0,Android 7.0,Android 7.1,Android 7.1.2,Android 8.0,Android 9.0,iOS 10.0,iOS 11.0,iOS 11.4,iOS 12,iOS 13,iOS 9.0,iOS 9.1,iOS 9.2,iOS 9.3 |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 1024 MB |
| Paměť typu flash | 8 GB |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Model procesoru | Exynos 9110 |
| Takt procesoru | 1150 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Kůže |
| Tvar | Kulatý |
| Doporučené pohlaví | Unisex |
| Název barvy | Mystic Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Odnímatelný popruh | |
| Voděodolný | |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | |
| Typ senzoru srdečního tepu | Electrical, Optický |
| Uražená vzdálenost | |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Kvalita spánku | |
| Vibrační motor | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Barometr | |
| Vojenský standard | MIL-STD-810G |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Připojení sluchátek | Bluetooth |
| Příkon | |
| Kapacita baterie | 340 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 45 mm |
| Hloubka | 46,2 mm |
| Tloušťka | 1,11 cm |
| Hmotnost | 53,8 g |
Monitoring funkcí skvělé při sportu
Koupil jsem jako nástupce Frontieru, který nebyl vodotěsný. Výdrž na baterii na jedno nabití cca 3 dny. Silně návykové je odmítání hovorů při zaneprázdnění skrz přednastavené SMS. Jednoduché ovládání. Levné aplikace i ciferníky, slušné množství, kde si každý vybere. Při spojení s telefonem lze využívat jako nouzové HandsFree. Reproduktor i mikrofon na slušné úrovni. Možno měnit pásky. Použil jsem místo dodávaného koženého starý silikonový z Frontier. Bohužel nabíjet nelze se starou nabíječkou. V akci dávají zdarma Samsung powerbanku, která umí hodinky nabít. Vyzkoušeno i reverzní nabíjení z mobilu a funguje.
Pro: bezchybný chod
množství funkcí
ovládání lunetou je silně návykové
vodotěsné
možno použít jako handsfree
možno odpovídat přednastavenými SMS
nenásilný budík
Super.
Velmi pěkné hodinky po stránce designu a co se týče funkcí a možností nastavení - nedostižné.
Vynikající hodinky, bohužel u nás nelze využít na 100%, což je veliká škoda...
Pro: Úžasné hodinky, dobře se nosí, monitoriji zdravi, absolutní spokojenost
Vše jsem se snažil již napsat. Hodinky doporučuji. Sice jsou dražší, ale já využil bonus 3500 -, Kč k výkupu starších hodinek. Takže cena si myslím je na hraně.
Pro: Velký výběr ciferníků.
Obrovské možnosti různých nastavení.
Baterie mi v hodinkách vydrží klidně i 3 dny. Jsem běžný uživatel.
Kvalitní zpracování.
Dobře vypadají a sedí na ruce.
Větší velikost je pro pány parádní, pro dámy spíše menší.
Pěkný kožený řemínek, který si můžete vyměnit za jiné.
OK
Pro: OK
srozumitelnost českého menu
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Watch 3 45 mm Titanium, Mystic Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.