- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Monitoring funkcí skvělé při sportu
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R840NZKAEUE |
Elegantní chytré hodinky s prémiovým designem • Velikost 41 mm • Super AMOLED displej 1.4”(34mm) • Přesné měření srdečního tepu • Nerezová ocel • kožený řemínek a otočná luneta • Měření kvality spánku a míry stresu • Detekce pádu • Okysličení krve • 1 GB operační paměti + 8 GB vnitřní paměť • Snímač srdečního tepu • akcelerometr • gyroskop • barometr • světelný senzor • Výdrž baterie až 56 hodin • Odolné provedení • 5ATM + IP68 / MIL-STD-810G •
8 366 Kč
včetně DPH 21%293 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Galaxy Watch3 45mm
• 5ATM / IP68
• GPS
•Vzhled tradičních hodinek s otočnou lunetou
•Voděodolné, s vojenskou certifikací a sklem Gorilla® Glass DX
•Nabité vylepšenými funkcemi pro cvičení a zdravý životní styl
Hodinky, které na vás dávají pozor. Galaxy Watch3 kombinují produktivitu na úrovni smartphonů a špičkové technologie pro vaše zdraví v jednom prémiovém, klasickém zařízení. Naše zatím nejpokročilejší Galaxy hodinky, Galaxy Watch3, vám pomohou bez námahy spravovat váš život a zdraví, které tak budete mít plně ve vašich rukou.
Díky decentní otočné lunetě je snazší vidět a soustředit se na skutečně důležité věci odehrávající se na nyní ještě větší obrazovce. Galaxy Watch3 jsou tenčí, menší a o 15 % lehčí. Vyznačují se sofistikovaným vzhledem, který je díky svému zúženému rámu ideální pro vaše zápěstí.
Design Galaxy Watch3 se vyznačuje prvotřídním koženým páskem. Kvalitní kůže vytváří přirozený vzhled. Když řemínek otočíte, uvidíte zpevněnou kůži, která chrání před ztrátou barvy.
Užijte si ikonický vzhled Galaxy Watch3 s největším výběrem ciferníků, z nichž všechny ladí s elegantním tělem hodinek. Vytvořte si vlastní kombinaci s více než 40 možnostmi a vyhledávejte užitečné informace při používání svých oblíbených aplikací.
Galaxy Watch3 jsou vybaveny více než 120 programy domácího cvičení, ze kterých si můžete vybrat, a které vám pomohou se hýbat.
• Dýchejte snadněji s vestavěným oxymetrem
• Detekce pádu, která vás nezklame
• Získejte kvalitnější noční spánek
• Telefon nechte doma
• Vysoký výkon obohacen o ověřenou Galaxy klasiku
Procesor: Exynos 9110, Dual core 1,15 GHz
Displej: 1.4”(34mm), 360 x 360 Super AMOLED, Corning Gorilla Glass DX
Paměť: 1 GB RAM + 8 GB internal storage
OS: Tizen Based- Wearable OS 5,5
Rozměry: 45 x 46,2 x 11,1 mm
Hmotnost: 53.8 g
Konektivita: Bluetooth v5.0, Wi-Fi b/g/n, NFC, GPS/ Glonass/Beidou/Galileo
Senzory: Snímač srdečního tepu, akcelerometr, gyroskop, barometr, světelný senzor.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Typ displeje | SAMOLED |
| Rozlišení displeje | 360 x 360 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Úhlopříčka displeje | 3,56 cm (1.4") |
| Vždy zap. displej | |
| Barevný displej | |
| Vzhled | |
| Barva opláštění | Černá |
| Základní materiál | Nerezová ocel |
| Barva pásu | Černá, Hnědá |
| Výkon | |
| Integrovaný fotoaparát | |
| Podporované mobilní operační systémy | Android 5.0,Android 5.1,Android 6.0,Android 7.0,Android 7.1,Android 7.1.2,Android 8.0,Android 9.0,iOS 10.0,iOS 11.0,iOS 11.4,iOS 12,iOS 13,iOS 9.0,iOS 9.1,iOS 9.2,iOS 9.3 |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Kapacita paměti RAM | 1024 MB |
| Paměť typu flash | 8 GB |
| Výrobce procesoru | Samsung |
| Model procesoru | Exynos 9110 |
| Takt procesoru | 1150 MHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vzhled | |
| Materiál pásku | Kůže |
| Tvar | Kulatý |
| Doporučené pohlaví | Unisex |
| Název barvy | Mystic Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Odnímatelný popruh | |
| Voděodolný | |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Kontaktní snímače srdečního tepu | |
| Typ senzoru srdečního tepu | Electrical, Optický |
| Uražená vzdálenost | |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Sledovač aktivity | |
| Režimy pro více sportů | |
| Kvalita spánku | |
| Vibrační motor | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Barometr | |
| Vojenský standard | MIL-STD-810G |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| Galileo | |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| NFC | |
| Připojení sluchátek | Bluetooth |
| Příkon | |
| Kapacita baterie | 340 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 45 mm |
| Hloubka | 46,2 mm |
| Tloušťka | 1,11 cm |
| Hmotnost | 53,8 g |
Monitoring funkcí skvělé při sportu
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Watch 3 45 mm, Mystic Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.