Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-X700NIDBEUB |
Tablet dotykový • Úhlopříčka displeje: 27,9 cm (11") • Rozlišení displeje: 2560 x 1600 px • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Model procesoru: SM8450 • Vnitřní paměť: 8 GB • •
16 140 Kč
včetně DPH 21%565 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Typ panelu | TFT |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Procesor | |
| Model procesoru | SM8450 |
| Takt procesoru při přetaktování | 2,99 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Uživatelská paměť | 219,2 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 6 MP |
| Automatické ostření | |
| Blesk zadní kamery | |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | |
| Vzhled | |
|---|---|
| Formát | Tablet |
| Barva | Růžové zlato |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Vestavěná přihrádka na stylus | |
| Výkon | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Akcelerometr | |
| Elektronický kompas | |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Výdrž baterie (max.) | 110 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 110 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 15 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 253,8 mm |
| Hloubka | 6,3 mm |
| Výška | 165,3 mm |
| Hmotnost | 503 g |