Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-X700NZSBEUB |
Tablet dotykový • Úhlopříčka displeje: 27,9 cm (11") • Rozlišení displeje: 2560 x 1600 px • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: SM8450 • Vnitřní paměť: 8 GB •
16 140 Kč
včetně DPH 21%565 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Typ panelu | TFT |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 287 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Typ HD rozlišení | WQXGA+ |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | SM8450 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Výrobce reproduktorů | AKG |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 6 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 12 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,4 |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typ C | 1 |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 110 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 15 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 253,8 mm |
| Hloubka | 6,3 mm |
| Výška | 165,3 mm |
| Hmotnost | 507 g |
| Obsah balení | |
| Stylus | |
| Další charakteristiky | |
| Kód harmonizovaného systému | 84713000 |