Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T875NZKAEUE |
Dotykový 11" 120Hz LTPS displej 2560 x 1600 bodů • 8jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 865+ • 6GB operační paměti • 128GB interní paměti • microSD slot, WiFi ac, Bluetooth 5 BLE • kamery: zadní 13Mpx + 5Mpx a přední 8Mpx • GPS/ Glonass/ Galileo/ BDS • •
19 987 Kč
včetně DPH 21%700 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Technologie displeje | LTPS |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 276 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 865+ |
| Takt procesoru | 2,4 GHz |
| Takt procesoru při přetaktování | 3,1 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 6 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Ukládací médium | eMMC |
| Grafika | |
| Rodina grafické karty | Adreno |
| Grafická karta | Adreno 650 |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Počet mikrofonů | 1 |
| Výrobce reproduktorů | AKG |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 5 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 3840 x 2160 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2 |
| Digitální zoom | 8x |
| Automatické ostření | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Video stabilizátor | |
| Typ stabilizátoru videa | Digitální |
| Detekce obličeje | |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Počítačová síť | |
|---|---|
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Možnosti připojení | |
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Mystic Black |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Elektronický kompas | |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Rychlé nabíjení | |
| Výdrž baterie (max.) | 15 h |
| Příkon | |
| Výkon adaptéru | 45 W |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 253,8 mm |
| Hloubka | 6,3 mm |
| Výška | 165,3 mm |