- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T875NZSAEUE |
Tablet • Úhlopříčka displeje: 27,9 cm (11") • Rozlišení displeje: 2560 x 1600 px • Technologie displeje: LTPS • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Takt procesoru: 1,8 GHz • Typ procesoru: Qualcomm Snapdragon • Model procesoru: 865+ • Vnitřní paměť: 6 GB • Rozlišení zadní kamery: 13 MP • Typ zadní kamery: Duální fotoaparát • Rozlišení přední kamery: 8 MP • Wi-Fi standard: Wi-Fi 6 (802.11ax) • Integrovaná čtečka karet • Hmotnost: 500 g • Barva: Stříbrná •
24 695 Kč
včetně DPH 21%864 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 27,9 cm (11") |
| Rozlišení displeje | 2560 x 1600 px |
| Technologie displeje | LTPS |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Hustota pixelů | 276 ppi |
| Typ HD rozlišení | WQXGA |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Odolnost vůči otiskům prstů | |
| Procesor | |
| Výrobce procesoru | Qualcomm |
| Typ procesoru | Qualcomm Snapdragon |
| Model procesoru | 865+ |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Takt koprocesoru | 3,09 GHz |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 6 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Uživatelská paměť | 102,4 GB |
| Zvuk | |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 4 |
| Výrobce reproduktorů | AKG |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Automatické ostření | |
| Blesk zadní kamery | |
| Maximální rozlišení videa | 3840 x 2160 px |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Standardy 3G | UMTS |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 1 |
| Vlastnosti telefonu | |
| Hlasový hovor | |
| Videohovor | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Bezpečnost | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 8000 mAh |
| Rychlé nabíjení | |
| Výdrž baterie (max.) | 129 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 15 h |
| Životnost baterie při hovoru (WCDMA) | 40 h |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 165,3 mm |
| Hloubka | 6,3 mm |
| Výška | 253,8 mm |
| Hmotnost | 500 g |