- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro:
Zatím spokojenost.Uvidime časem.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T220NZAAEUE |
Tablet • dotykový TFT displej 8,7" WXGA+ (1340x800) • Octa Core procesor Mediatek MT8768T (2.30 GHz) • RAM 3GB • 32GB paměť • čtečka karet MicroSD (až 1024GB) • Bluetooth • WiFi • 2x webkamera • USB-C • baterie 5100 mAh • Android 11
3 390 Kč
včetně DPH 21%119 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 22,1 cm (8.7") |
| Rozlišení displeje | 1340 x 800 px |
| Typ panelu | TFT |
| Typ HD rozlišení | WXGA+ |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 3 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Uživatelská paměť | 19,5 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi Direct | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Stříbrná |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Galileo | |
| Akcelerometr | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5100 mAh |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 212,5 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Výška | 124,7 mm |
| Hmotnost | 366 g |
Pro:
Zatím spokojenost.Uvidime časem.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Tab A7 Lite SM-T220, 3GB/32GB, Silver (SM-T220NZSAEUE)
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.