- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Pro: Oproti modelu 2019 má 3.5mm jack na sluchátka, 3 GB RAM
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T590NZKAXEZ |
Výkonný tablet s funkcemi pro celou rodinu; se speciálním dětským režimem; Dotykový displej s úhlopříčkou 10.5" a rozlišením 1920 × 1200 bodů
6 599 Kč
včetně DPH 21%231 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Seznamte se s vaším novým domácím společníkem Galaxy Tab A (2018, 10,5). Tablet s 10,5" displejem, čtveřicí 3D surroundových reproduktorů, vysokým výkonem a dlouhou výdrží baterie je jako stvořený pro celou rodinu.

Čisté provedení 10,5" displeje nového Galaxy Tab A (2018, 10,5) s poměrem stran 16 : 10 zajistí vám i vaší rodině pohlcující zážitek ze sledování. Vytvořte si vlastní kinosál, ať už budete kdekoliv.

Zažijte novou dimenzi zvuku se čtyřmi reproduktory. Ty jsou umístěné v rozích tabletu a automaticky přizpůsobí nastavení stereo audia podle orientace obrazovky. A technologie Dolby Atmos vám poskytne ještě bohatší poslech s prostorovým zvukem.

Vezměte svůj Tab A (2018, 10,5) s sebou, ať už míříte kamkoliv. Jeho baterie s kapacitou 7 300 mAh vydrží až 15 hodin přehrávání videa a technologie rychlého nabíjení umožňuje plné nabití za méně jak 3,5 hodiny. Připravte se na ještě delší používání bez čekání.

Galaxy Tab A (2018, 10,5) disponuje rychlým procesorem a 3 GB operační pamětí pro plynulou práci bez zpomalování a zasekávání. Také je vybaven 32GB vnitřním úložištěm s možností rozšíření microSD kartou o dalších až 400 GB. Takže budete mít rozsáhlý prostor pro své oblíbené filmy ve vysokém HD rozlišení.

Galaxy Tab A (2018, 10,5) se dokáže proměnit na inteligentní domácí displej i v pohotovostním režimu. Funkce Daily Board zajistí, že si během nabíjení můžete nechat zobrazit své oblíbené fotografie. Nebo z něj udělejte užitečného pomocníka, který vám bude ukazovat nejen předpověď počasí, ale i přesný čas nebo váš kalendář.

Využijte Bixby Vision a funkci Live Result k vyhledávání informací v reálném čase. Nakupujte zboží, které právě vidíte ve výloze obchodu, identifikujte památky nebo překládejte nápisy a jídelní lístky z cizího jazyka za pomoci ikony Bixby Vision v hledáčku fotoaparátu.

Galaxy Tab A (2018, 10,5) disponuje režimem pro více uživatelů, takže ho může používat každý člen domácnosti po svém. Vytvořte si až osm jedinečných uživatelských účtů, ve kterých si každý upraví nastavení podle svých preferencí.

Dětský režim poskytne vašim dětem speciální rozhraní, které současně umožňuje rodičům mít kontrolu nad prohlíženým obsahem i časem stráveným s tabletem. Děti tak budou využívat jeho vzdělávací a zábavné funkce – a rodiče budou mít o všem přehled.

Galaxy Tab A (2018, 10,5) slouží díky nabídce užitečných aplikací a dalšího obsahu jako vzdělávací nástroj pro vaše zvídavé děti. Aplikace Galaxy pro děti a stránky společnosti LEGO nabízejí volně dostupný i placený obsah.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 26,7 cm (10.5") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Technologie displeje | TFT |
| LED podsvícení | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Poměr stran | 16:10 |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 3 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | microSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 400 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Uživatelská paměť | 21,9 GB |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Automatické ostření | |
| Zabudovaný blesk | |
| Typ blesku | LED |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet konektorů USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Výstup sluchátek | |
| Podpora ANT+ | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Videohovor | |
| Zprávy | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Černá |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| GPS | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář, Poznámky |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Elektronický kompas | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Play,YouTube |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 7300 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 183 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 15 h |
| Formát média | |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 161,1 mm |
| Hloubka | 8 mm |
| Výška | 260 mm |
| Hmotnost | 529 g |
Pro: Oproti modelu 2019 má 3.5mm jack na sluchátka, 3 GB RAM
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Tab A 10,5", 32GB, Wifi, černá
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.