- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Zatím se s ním učím zacházet. Hezký design.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-T585NZWEXEZ |
elegantní a moderní tablet Samsung Galaxy A 10.1 32GB ; s displejem o velikosti 10.1" s rozlišením 1920×1200 px ; s osmijádrovým procesorem
6 159 Kč
včetně DPH 21%216 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Dopřejte svým očím prvotřídní a úžasně věrné rozlišení obrazu. 10,1" WUXGA displej přináší výjimečný jas, který sledování filmů a hraní proměňuje v neskutečně pohlcující zážitek.
Nyní mohou být všechny vaše hovory a různá další upozornění přesměrovány přímo z vašeho smartphonu do vašeho tabletu. A navíc můžete použít funkci rychlá odpověď k okamžité reakci a sledovat všechna příchozí oznámení ze smartphonu na vaší pracovní ploše tabletu.
V okamžiku změňte svoji perspektivu sledování. Pro snadné sdílení obsahu mezi obrazovkou TV a displejem tabletu se jednoduše připojte přes funkci Wi-Fi direct, aniž byste se trápili s chaotickým propojováním kabely.
Zachyťte vzácné okamžiky v celé jejich kráse. Foťte i za zhoršených světelných podmínek s 8Mpx AF zadním objektivem se světelností f/1.9 a nechejte vzlétnout svého tvůrčího ducha díky volitelným režimům HDR nebo Pro.
Dětský režim Kids Mode 4.0 je optimalizován tak, aby se děti mohly díky širší kreslicí ploše a lepším zvukovým efektům skvěle bavit. Nabízí vám také možnost uzamknutí aplikací a nastavení doby používání.
Ideální pro pohodlné sledování vašeho oblíbeného multimediálního obsahu. Lehké skládací magnetické pouzdro lze snadno umístit a nastavit tak, abyste mohli podepřít tablet a přehrávaný obsah sledovat pod různými úhly. Můžete tak najít svůj vlastní optimální úhel sledování.
Hladký na dotek a v elegantním provedení skvěle padne do ruky a přitom vypadá úžasně. Díky stylovému minimalistickému designu je radost na něj pohledět, a to z jakéhokoli úhlu.
Technické parametry:
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 25,6 cm (10.1") |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Technologie displeje | TFT |
| LED podsvícení | |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Počet barev displeje | 16,78 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,6 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Paměť | |
| Vnitřní paměť | 2 GB |
| Úložná média | |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Integrovaná čtečka karet | |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash),MicroSDHC,MicroSDXC |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 200 GB |
| Ukládací médium | Flash |
| Uživatelská paměť | 24,8 GB |
| Zvuk | |
| Vestavěné reproduktory | |
| Zabudovaný mikrofon | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Jeden fotoaparát |
| Zadní kamera | |
| Rozlišení zadní kamery | 8 MP |
| Automatické ostření | |
| Zabudovaný blesk | |
| Nahrávání videa | |
| Maximální rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Rychlost záznamu videa | 30 fps |
| Přední kamera | |
| Rozlišení přední kamery | 2 MP |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Mobilní síťové připojení | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Standardy 4G | LTE |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Wi-Fi Direct | |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 800,850,900,1800,2100,2600 MHz |
| Podpora Dual SIM | |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Počet portů Micro-USB 2.0 | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Výstup sluchátek | |
| Vlastnosti telefonu | |
| Hlasový hovor | |
| Videohovor | |
| Identifikace volajícího | |
| Hlasitý odposlech | |
| Konferenční hovor | |
| Zprávy | |
| Vzhled | |
| Formát | Tablet |
| Barva | Bílá |
| Typ zařízení | Velký tablet |
| Výkon | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GLONASS | |
| GPS | |
| Správa osobních informací | Kalkulačka, Kalendář, Poznámky, Seznam úkolů |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Senzor orientace | |
| Senzor přiblížení | |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google+,YouTube |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 6.0 |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 7300 mAh |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 13 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 187 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 13 h |
| Doba prohlížení (3G) | 12 h |
| Doba prohlížení (4G) | 13 h |
| Životnost baterie při hovoru (WCDMA) | 46 h |
| Formát média | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, XMF |
| Média pro přehrávání | 3GP,ASF,AVI,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Hmotnost a rozměry | |
| Šířka | 155,3 mm |
| Hloubka | 8,2 mm |
| Výška | 254,2 mm |
| Hmotnost | 525 g |
| Další charakteristiky | |
| Standardy GSM (2G) | GSM |
| 2G pásma (primární SIM) | 850,900,1800,1900 MHz |
Zatím se s ním učím zacházet. Hezký design.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Tab A 10.1 32GB, LTE White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.