- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
vyhoda
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G985FLBDEUE |
Mobilní telefon 6,7" AMOLED 3200 × 1440; procesor Samsung Exynos 990 8jádrový; RAM 8 GB
19 669 Kč
včetně DPH 21%688 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Displej: 6.7" Wide Quad HD+ Dynamic AMOLED 2X Infinity-O (3200 x 1440), 120Hz, 525 PPI, Gorilla Glass 6, HDR10+
Zadní fotoaparát:
Ultraširokoúhlý objektiv: 12Mpx F/2.2, 120´, velikost čipu 1/2.55"
Hlavní objektiv: Dual pixel 12Mpx F/1.8, OIS, 79´, velikost čipu 1/1.76"
Tele objektiv: 64Mpx F2.0, OIS, 76´, 3x optical hybrid zoom, 30x space zoom, velikost čipu 1/1.72"
ToF VGA
Přední fotoaparát: 10 Mpx F/1.9, AF, velikost čipu 1/3.24"
Vlastnosti:
15W Qi Bezdrátové nabíjení
• Bezdrátové sdílení energie
• Ultrazvukový Snímač otisků prstů v displeji
• Certifikace IP68
• 25W Rychlé nabíjení
• nahrávání 8K videa
• funkce Single Take
• podpora DeX
Konektivita:
• GPS (Glonass, Beidou, Galileo)
• WiFi 802.11 a/b/g/n/ac/ax 2.4GHz + 5GHz
• Bluetooth v5.0
• NFC
• LTE cat. 20+
• USB-C
• OTG
Senzory: Akcelerometr, Barometr, Gyroskop, Digitální kompas, magnetický senzor, senzor přiblížení (proximity), světelný senzor
Duos: Hybrid slot Nano SIM a eSIM
Baterie: 4500mAh
Rozměry: 161.9 x 73.7 x 7.8mm mm, 186g
OS: Android 10, One UI 2.0
Barva: Modrá
Obsah balení: Telefon, datový kabel, cestovní adaptér, microUSB konektor, SIM ejection pin, sluchátka AKG, ochranná fólie na displej, USB konektor, manuál
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 3200 x 1440 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Se zakřivenou hranou |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 6 |
| Poměr stran | 20:9 |
| Dotyková technologie | Vícedotekové |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 525 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,73 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Litografie procesoru | 7 nm |
| Frekvence jader | 2x 2.73GHz + 2x 2.5GHz + 4x 2.0GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Velikost senzoru zadní kamery | 1/1.76" |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 64 MP |
| Rozlišení zadní kamery | 9248 x 6936 px |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 1 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,4 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 0,8 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 79° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 76° |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 30x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 7680 x 4320 px |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@30fps,1280x720@960fps,1920x1080@240fps,1920x1080@30fps,1920x1080@60fps,3840x2160@30fps,3840x2160@60fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Zoom | |
| 3D zadní kamera | |
| Nahrávání videa | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM + eSIM |
| Standardy GSM (2G) | EDGE,GPRS,GSM |
| Standardy 3G | HSDPA,HSPA+,HSUPA,UMTS |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Podpora ANT+ | |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Rychlé zprávy (IM) | |
| Skupinová komunikace / chat | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Název barvy | Cloud Blue |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Správa osobních informací | Budík, Kalkulačka, Kalendář, Poznámky |
| Možnost vlastního nastavení | Ikony, Nabídka, Zkratky |
| Podpora pro vytváření skupin kontaktů | |
| Ztlumení mikrofonu | |
| Témata | Pozadí plochy |
| Rychlé nabíjení | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Navigace | |
| GPS | |
| Funkce Assisted GPS (A-GPS) | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,2160p,4320p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Podporované formáty obrázků | BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG,WBMP,WEBP |
| Správa hovorů | |
| Čekající hovor | |
| Přesměrování hovorů | |
| Přidržení hovoru | |
| Identifikace volajícího | |
| Hlasitý odposlech | |
| Konferenční hovor | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Časovač hovorů | |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Chrome,Google Drive,Google Maps,Google Photos,Google Play,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 186 g |
| Šířka | 73,7 mm |
| Hloubka | 7,8 mm |
| Výška | 161,9 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 0,376 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,57 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |
vyhoda
Pro: výdrž
dizajn
Super fotky
super mobil, prisiel aj darcek :)
Pro: perfektný fotoaparát
vysoká cena
Pro: Vsetko
Kvalitní produkt, sice dražší, ale člověk dostane prakticky to nejlepší co se v součastnosti na trhu nabízí :)
Pro: Kvalitní fotografie (barevne podani je o preferencich; s PRO rezimem vyresite nedostatky automatu); kvalitní video (u modu Super Steady je za potrebi vetsi mnozstvi svetla, aby byla kvalita videa zachována)
Velmi kvalitní displej (je znát i menší propustnost modrého světla DYNAMIC AMODEL 2X displeje, v nočních hodinách vám nedráždí oči); nejpřirozenéjší podání barev (HDR 10+)
Kvalitně odladěný systém (One UI (2.0) - přispůsobený pro lepší ovládání systému na velkém displeji, jednoduchý a minimalistický vhled prostředí)
...další jsou: (i reverzní) bezdrátové nabíjení; 120Hz displej (v budoucnu snad i u rozlišení WQHD+); velká baterie; kvalitní drátová sluchátka v balení; super rychlé nabíjení (25W)
Kvalitní produkt, sice dražší, ale člověk dostane prakticky to nejlepší co se v součastnosti na trhu nabízí :)
Pro: Kvalitní fotografie (barevne podani je o preferencich; s PRO rezimem vyresite nedostatky automatu); kvalitní video (u modu Super Steady je za potrebi vetsi mnozstvi svetla, aby byla kvalita videa zachována)
Velmi kvalitní displej (je znát i menší propustnost modrého světla DYNAMIC AMODEL 2X displeje, v nočních hodinách vám nedráždí oči); nejpřirozenéjší podání barev (HDR 10+)
Kvalitně odladěný systém (One UI (2.0) - přispůsobený pro lepší ovládání systému na velkém displeji, jednoduchý a minimalistický vhled prostředí)
...další jsou: (i reverzní) bezdrátové nabíjení; 120Hz displej (v budoucnu snad i u rozlišení WQHD+); velká baterie; kvalitní drátová sluchátka v balení; super rychlé nabíjení (25W)
Kvalitní produkt, sice dražší, ale člověk dostane prakticky to nejlepší co se v součastnosti na trhu nabízí :)
Pro: Kvalitní fotografie (barevne podani je o preferencich; s PRO rezimem vyresite nedostatky automatu); kvalitní video (u modu Super Steady je za potrebi vetsi mnozstvi svetla, aby byla kvalita videa zachována)
Velmi kvalitní displej (je znát i menší propustnost modrého světla DYNAMIC AMODEL 2X displeje, v nočních hodinách vám nedráždí oči); nejpřirozenéjší podání barev (HDR 10+)
Kvalitně odladěný systém (One UI (2.0) - přispůsobený pro lepší ovládání systému na velkém displeji, jednoduchý a minimalistický vhled prostředí)
...další jsou: (i reverzní) bezdrátové nabíjení; 120Hz displej (v budoucnu snad i u rozlišení WQHD+); velká baterie; kvalitní drátová sluchátka v balení; super rychlé nabíjení (25W)
Mobil je jinak dobrý. Velký displej, Vše je zatím rychlé a svižné. Jinak mobil pořád v testovacím režimu, tak uvidíme časem.
Pro: Zatím testuji
super mobil, intuitivní ovládání, rychlé nabíjení, krásně fotí
Mobil je jinak dobrý. Velký displej, Vše je zatím rychlé a svižné. Jinak mobil pořád v testovacím režimu, tak uvidíme časem.
Pro: Zatím testuji
super mobil, intuitivní ovládání, rychlé nabíjení, krásně fotí
Mobil je jinak dobrý. Velký displej, Vše je zatím rychlé a svižné. Jinak mobil pořád v testovacím režimu, tak uvidíme časem.
Pro: Zatím testuji
super mobil, intuitivní ovládání, rychlé nabíjení, krásně fotí
Prohlížíte si: Samsung Galaxy S20+, 8GB/128GB, Cloud Blue
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.