- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-G780FZBHEUB |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5") • Rozlišení displeje: 1080 x 2400 px • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2,73 GHz • Typ procesoru: Samsung Exynos • Model procesoru: 990 • Kapacita paměti RAM: 6 GB • Typ paměti RAM: LPDDR5 • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Rozlišení zadní kamery: 12 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4500 mAh • Barva: Námořnická modrá • Hmotnost: 190 g
33 517 Kč
včetně DPH 21%1173 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2400 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 3 |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Nativní poměr stran | 20:9 |
| Jas displeje | 420 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 407 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,73 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 6 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 8 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1,12 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 79° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 123° |
| Optický zoom | 3x |
| Digitální zoom | 30x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 32 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 0,8 µm |
| Zorné pole přední kamery | 81° |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 7680 x 4320 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p,2160p |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Automatická expozice | |
| Detekce úsměvu | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSPA+,HSUPA,UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HID, HOGP, HSP, OPP, Pánev, PBAP, SAP |
| Technologie aptX | |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1800,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,850,900,1800,1900,2100,2300,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Námořnická modrá |
| Název barvy | Cloud Navy |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Zvukové kodeky | LDAC |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Gmail,Google Maps,Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Volání (4G) | 23 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 16 h |
| Doba prohlížení (4G) | 14 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 70 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 17 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 190 g |
| Šířka | 74,5 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 159,8 mm |
| Osvědčení | |
| Hlava SAR | 1,086 W/kg |
| Specifická míra absorpce těla (EU) | 1,572 W/kg |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |