Oblíbené kategorie
- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | 8801643972882 |
Chytrý mobilní telefon s Dual SIM • Úhlopříčka displeje: 17 cm (6.7") • Rozlišení displeje: 1440 x 3040 px • Typ displeje: Dynamic AMOLED • Takt procesoru: 2,7 GHz • Kapacita paměti RAM: 8 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB
15 378 Kč
včetně DPH 21%538 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Technické specifikace:| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17 cm (6.7") |
| Rozlišení displeje | 1440 x 3040 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Se zakřivenou hranou |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED |
| Typ skla displeje | Corning Glass |
| Verze Gorilla Glass | Gorilla Glass 6 |
| Nativní poměr stran | 19:9 |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 505 ppi |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 8 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | Nepodporovaný |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 16 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2,4 |
| Duální číslo clony zadní kamery | 1.5/2.4 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 1,2 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 1,4 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 45° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 77° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 123° |
| Optický zoom | 2x |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Duální fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 1,9 |
| Clona druhého fotoaparátu | 1,6 |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Geotagging | |
| Multi-shot snímání | |
| Samospoušť | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Název barvy | Majestic Black |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Odolné vůči vodě |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Grafická karta | Mali-G76 MP12 |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zobrazovací formát | 720p,1080p,2160p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Pohotovostní doba (4G) | 29 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 17 h |
| Doba prohlížení (3G) | 14 h |
| Doba prohlížení (4G) | 16 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 96 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 22 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Senzor orientace | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Tlakový senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 198 g |
| Šířka | 77,1 mm |
| Hloubka | 7,9 mm |
| Výška | 162,6 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Klíč na SIM kartu | |