- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Skvělý mobil díky Spenu na práci.
Pro:
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-N986BZWGEUB |
Galaxy Note20 Ultra 5G 17,5 cm (6.9"),12 GB 256 GB, Bílá • Úhlopříčka displeje: 17,5 cm (6.9") • Rozlišení displeje: 3088 x 1440 px • Typ displeje: Dynamic AMOLED 2X • Takt procesoru: 2,73 GHz • Typ procesoru: Samsung Exynos • Model procesoru: 990 • Kapacita paměti RAM: 12 GB • Typ paměti RAM: LPDDR5 • Vnitřní kapacita pro ukládání: 256 GB • Rozlišení zadní kamery: 108 MP • Typ zadní kamery: Trojitý fotoaparát • Poskytovaný operační systém: Android 10.0 • Kapacita baterie: 4500 mAh • USB typu C
27 094 Kč
včetně DPH 21%948 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

DOTYKOVÉ - Telefon má přes většinu plochy displej a ovládá se dotykem na něj. KLASICKÉ - Klasický tvar telefonu. Nahoře displej, dole klávesnice.
VYSOUVACÍ - V zavřeném stavu je vidět jen displej. Klávesnice se vysunuje směrem dolu. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice
VÉČKO - Otevírací telefon, v dolní části klávesnice, v horní části displej. v zavřeném stavu není vidět klávesnice. Výhoda je velký displej a zároveň velká klávesnice
Označuje výchozí verzi mobilního operačního systému. Neznamená to, že by se tato výchozí verze nedala aktualizovat na vyšší (novější) verzi, ale ne vždy výrobci připravují aktualizace pro všechny své telefony.
Pomocí paměťové karty si můžete rozšířit vnitřní paměť svého mobilu. Existuje několik druhů karet a většina telefonů používá jen jeden druh, takže je nutné před zakoupením karty, nebo telefonu zjistit vzájemnou kompatibilitu.
Jedná se o operační paměť telefonu, na tuto paměť si ukládá telefon dočasná data, které potřebuje pro svoji práci.
Udává velikost displeje na úhlopříčku v palcích. 1" = 2.54cm
Udává počet bodů (pixelů), které displej zobrazí. Čím je výsledné číslo vyšší, tím je rozlišení lepší.
Počet barev, které je displej schopen použít při vykreslování obrazu.
Číslo udává počet displejů. Klasické konstrukce mají jeden, véčka většinou dva.
Jde o integrovaný fotoaparát tj. zabudovaný v mobilu.
Rozlišení vyjadřuje počet obrazových bodů, ze kterých je tvořena výsledná fotografie. Má vliv na kvalitu a rozměr snímku při tisku. Obecně platí - čím větší rozlišení, tím lepší kvalita snímku a větší rozměr vytištěné fotografie.
Foťák má tzv. autofocus. Je chopen pomocí motorků sám zaostřit předmět. Fotky jsou mnohem ostřejší, a fotit se dají bez problému i předměty které jsou blízko (text, hmyz atd.) Pokud chcete mobilem fotit častěji, určitě tuto funkci preferujte.
Na mobilu najdeme buďto diody nebo xenonový blesk. Ve tmě nám pomůže udělat lepší fotky. LED diody jdou většinou použít i jako baterka na svícení.
Telefon dokáže natáčet video v HD (1280 x 720) rozlišení a vyšším.
Informuje, zda telefon obsahuje přední kameru. Využít se dá např. pro video hovory, pokud telefon a síť tuto službu podporuje.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 17,5 cm (6.9") |
| Rozlišení displeje | 3088 x 1440 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Se zakřivenou hranou |
| Typ displeje | Dynamic AMOLED 2X |
| Typ skla displeje | Gorilla Glass |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000000:1 |
| Jas displeje | 1500 cd/m² |
| Maximální rychlost obnovy | 120 Hz |
| Podpora HDR | |
| Technologie vysokého dynamického rozsahu (HDR) | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Hustota pixelů | 496 ppi |
| Odolnost vůči otiskům prstů | |
| Zaoblené rohy displeje | |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2,73 GHz |
| Typ procesoru | Samsung Exynos |
| Model procesoru | 990 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 2,5 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 12 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 256 GB |
| Typ paměti RAM | LPDDR5 |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 108 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 12 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 12 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 3 |
| Velikost pixelů zadní kamery | 0,8 µm |
| Velikost pixelů druhé zadní kamery | 1,4 µm |
| Velikost pixelů třetího zadního fotoaparátu | 1 µm |
| Zorné pole zadní kamery | 79° |
| Zorné pole druhé zadní kamery | 120° |
| Zorné pole třetího zadního fotoaparátu | 20° |
| Optický zoom | 5x |
| Digitální zoom | 50x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 10 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Velikost pixelů přední kamery | 1,22 µm |
| Zorné pole přední kamery | 80° |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Velikost optického senzoru | 25,4 / 1,33 mm (1 / 1.33") |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 960 fps |
| Automatické ostření | |
| Detekce obličeje | |
| Video stabilizátor | |
| Stabilizátor obrazu | |
| Geotagging | |
| Samospoušť | |
| Noční režim | |
| Počítačová síť | |
| Generace mobilní sítě | 5G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | HSPA+,HSUPA,UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | |
| Profily Bluetooth | A2DP, AVRCP, HFP, HID, HOGP, HSP, Map, OPP, Pánev, PBAP, SAP |
| Technologie aptX | |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1800,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| Miracast | |
| MIMO | |
| NFC | |
| Šifrování/zabezpečení | HTTPS |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Název barvy | Mystic White |
| Kód mezinárodní ochrany (IP) | IP68 |
| Ochranné funkce | Prachuodolný, Voděodolný |
| Výkon | |
| Rychlé nabíjení | |
| Bezdrátové nabíjení | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Rozpoznávání obličejů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Hlasové vytáčení | |
| Hlasové příkazy | |
| Podpora USB On-The-Go | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Stereo |
| Zobrazovací formát | 4320p |
| Zvukový systém | Dolby Atmos |
| Podporované formáty zvukových souborů | AAC, AC3, AC4, AMR, AMR-NB, AMR-WB, FLAC, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGG, OTA, RTTTL, RTX, Vorbis, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,H.263,H.264,H.265,M4V,MP4,MPEG4,WEBM,WMV |
| Zvukové kodeky | AMR-NB, AMR-WB, EFR, FR |
| Pero | |
| Úrovně tlaku | 4096 |
| Přesnost pera | 0,7 mm |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Poskytovaný operační systém | Android 10.0 |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 4500 mAh |
| Napětí baterie | 3,88 V |
| Doba nabíjení baterie | 1,16 h |
| Wireless Power Share (sdílení bezdrátového napájení) | |
| Vyjímatelná baterie | |
| Volání (4G) | 24 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 16 h |
| Doba prohlížení (4G) | 15 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 75 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 19 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Barometr | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hallův senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 208 g |
| Šířka | 77,2 mm |
| Hloubka | 8,1 mm |
| Výška | 164,8 mm |
| Váha pera | 3,04 g |
| Rozměry stylusu (š × h × v) | 5,8 x 4,35 x 105,08 mm |
| Obsah balení | |
| AC adaptér | |
| Stručný návod | |
| Záruční list | |
| Dodávané kabely | USB typu C |
| Sluchátka součástí | |
| Stylus v ceně | |
| Klíč na SIM kartu | |
Skvělý mobil díky Spenu na práci.
Pro:
Pro:
Krásný design
Zadní plastový kryt vnímám jako výhodu- telefon je lehčí a méně se patlá
Široké možnosti nastavení foťáku
Na Android svižný systém
Super poměr cena/ výkon
Sere mne celý Samsung, že ze mne dělá druhořadého občana a za stejné peníze mi cpe svůj slabší, přehřívaný CPU Exynos 990, kdežto lepší rasa v U.S.A. se cpe Snapdragonem 865plus, což je světová špička. A za stejné prachy se cítím podveden a okraden! Job tvoju mať, Samsungu!
Pro:
Nevěřte všem recenzím, že když Note, tak jedině 20 Ultra. Za mě Note 20 naprostý ideál. Skvěle sedí v ruce, je lehčí, má lepší výdrž baterie. V nezávislých testech Dtest je vysoce hodnocen, stejně jako iPhone 12 nebo Note20 Ultra.
Pro:
Pro:
Pro:
skvělý telefon, vynikající displej
Pro:
Naprosto neodpovídá ceně a parametrům,které jsou uváděny v popisech jsem znechucen.Tento telefon pouze dobře vypadá a sedí dobře v ruce. Při stahování videa se to seká není schopen párovat bluetooth sluchátka pouze přístroje.Naprosto vyhozené peníze nervy v kýblu. JE TAM FŮRA BLBIN ALE DŮLEŽITÉ VĚCI NEFUNGUJÍ. OBCHOD HODNOTIT NEBUDU
Pro:
Zařízení splňuje moje požadavky.
Pro:
Pro me je jedine negativum prave OS. Chtel jsem prejit z iOS, ale nedodelky roznych funkci Androidu me prinutily telefon vratit a dal vyuzivat iOS. Stroj, jako takovy, je Note20U super!
Pro:
Pro:
Telefon byl nádherný, ani velikost mi nevadila. Vrátil jsem ho jen ze zvědavosti na nový S21.
Pro:
Vzhledem ke krátké době používání telefonu se nemohu pouštět do žádného hodnocení. Telefon má velké možnosti použití a ještě jsem ani neměl čas většinu objevit. Snad bych se mohl zmínit o výhodě velké operační paměti (včetně paměti zařízení) a s tím související používání internetu, práce s DeX Station, výborná součinnost telefonu s bezdrátovými sluchátky Samsung Galaxy Buds Live SM-R180 a další funkce telefonu, které jsou uváděny výrobcem a které jsem ještě neměl čas prozkoumat jak už jsem uvedl. Nejsem žádný odborník na IT, pouze obyčejný uživatel.
Pro:
prostě nej mobil
Telefon vysoké kvality za vysokou cenu. Kdybych to laicky připodobnil - tak platí stejně jako v automobilismu že vozit se můžete klidně novou Octavií, ale užít si jízdu se dá až s autem násobně dražším.
Pro:
Vlajka firmy vše odpovídá
Skvělý design i provedení
Použité materiály
Řemeslné zpracování
Fotoaparát
Parametry
Displej, barvy, čitelnost
V barvě Bronze nádhera
Pro:
Skvělý displej
Svižnost celého systému
Nadprůměrný fotoaparát
Rychlé nabíjení drátové i bezdrátové
Dobrá výdrž baterie
S-Pen
Zvuk i hlasitý poslech nadstandard
Prostě kvalitní Smartphone za velice slušnou cenu.Krásné a velké provedení.A ty fotky,naprostá pecka,
Pro:
Našlapaný mobil..
Pro:
cena
Hezký a snad i kvalitní telefon
Pro:
skvělý telefon, vynikající displej
Zatím vše super.
Pro:
Krásny telefon a splňuje moje požadavky
Baterie..
Pro:
Tolik místa nemáte :-)
Perfektní
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Note20 Ultra, 12GB/ 256GB, White
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.