- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M225FZWGEUE |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.4") • Rozlišení displeje: 720 x 1600 px • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2 GHz • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Bílá • Hmotnost: 186 g •
5 754 Kč
včetně DPH 21%201 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Chytrý telefon Samsung Galaxy M22 vás uchvátí svým designem, 6,4" infinity-U displejem s obnovovací frekvencí 90Hz, čtveřicí zadních fotoaparátů a podporou 25W superrychlého nabíjení.

Telefon disponuje velkým 6,4" displejem s HD+ Super AMOLED rozlišením a obnovovací frekvencí 90Hz. Tato kombinace zajistí ostrý a plynulý zážitek u sledování filmů, videí nebo i hraní her.

Telefon je vzadu vybaven čtyřmi fotoaparáty. Hlavní 48Mpx fotoaparát zajistí jasné a ostré fotografie, 8Mpx ultraširokoúhlý umožní fotit přírodní či městké panoramata. Ostření napomáhá 2Mpx snímač ostrosti a nechybí zde ani 2Mpx makro objektiv, který vám dokáže pomoci zachytit detaily.
přední selfie kamera disponuje rozlišením 13Mpx a funkcí bokeh, která dokáže rozostřit pozadí a díky tomu na fotce lépe vyniknete.

Díky 8Mpx ultraširokoúhlému fotoaparátu zachytíte fotografie ve 123stupňovém pohledu, což dodá vašim fotografií větší perspektivu.

Baterie s kapacitou 5 000 mAh nezklame ani po několika hodinách užívání a tak vám umožní se neomezeně bavit nebo pracovat. Pro případ, kdyby baterie ztrácela energii je možnost ji rychle vrátit do formy pomocí 25W superrychlého nabíjení.

Samsung Galaxy M22 je obohacen osmijádrovým procesorem a 4GB RAM, díky čemuž si hravě pohraje i s náročnějšími úkoly.
Dále je telefon také vybaven 64 GB/128 GB interní paměti, která se dá pomocí paměťové karty Micro SD rozšířit až na 1TB.

Platforma Samsung Knox je zabudovaná do hardwaru i softwaru telefonu a chrání jej od prvního zapnutí. Vy se tak nemusíte obávat ztráty svých dat, malware nebo jiných škodlivých hrozeb.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.4") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,8 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Uživatelská paměť | 103,4 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@120fps,1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 720p,1080p |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Bílá |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Střední, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 38 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 25 h |
| Doba prohlížení (4G) | 25 h |
| Doba nepřetržitého přehrávání audia (s vypnutým displejem) | 106 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 30 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 186 g |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 159,9 mm |