- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M225FZK |
Výkonný a opravdu vychytaný smartphone s 6,4“ Super AMOLED displejem • Úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.4") • Rozlišení displeje: 720 x 1600 px • Typ displeje: SAMOLED • Takt procesoru: 2 GHz • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 128 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 186 g •
5 313 Kč
včetně DPH 21%186 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Skvělý smartphone střední třídy, který potěší svými funkcemi i výkonem, a to nejednoho uživatele – to je Samsung Galaxy M22.

Rozsáhlá 6,4palcová obrazovka telefonu Samsung Galaxy M22 má skutečně co nabídnout. Displej Infinity-U s technologií HD+ Super AMOLED se postará o bohaté barevné tóny, zatímco řešení Real Smooth spolu s 90 Hz obnovovací frekvencí zajistí dokonalou plynulost obrazu i v té největší herní akci. A se zářivostí 600 nitů se nemusíte bát, že by vám cokoli uteklo, ať je venku zamračeno nebo slunečno.

Moderní design byl navržen tak, aby přesně doplnil váš styl, a jemný vzor na zadní straně vašemu Galaxy M22 dodává nádech jedinečnosti. To však není vše – oblé křivky zajistí, že se vám telefon bude dobře držet v ruce, ať už před sebou máte náročný pracovní týden nebo seriálový maraton.

Ať vás nohy zavedou kamkoli, buďte připraveni na každý okamžik s profesionální fotovýbavou. K dispozici vám bude 48Mpx hlavní fotoaparát, ultraširokoúhlý fotoaparát pro vytváření kolosálních panoramat, Depth fotoaparát pro úpravu hloubky ostrosti a makro objektiv, kterým zvěčníte i ty nejmenší detaily.

8Mpx ultraširokoúhlý fotoaparát si lze představit jako lidské oko ‒ okolní svět vidí ve stejném úhlu záběru. Díky tomu máte věrné vzpomínky na dosah ruky.

Přibližte se až k vašemu objektu a zachyťte i drobné detaily. 2Mpx makro objektiv obohatí vaše umělecké portfolio o zbrusu nový styl, v němž nebude chybět ani přirozené rozostření díky bokeh efektu. Otevře se vám tak zbrusu nový pohled na ty nejjemnější nuance našeho světa.

Nechte objekt vaší fotografie efektně vystoupit do popředí. 2Mpx Depth fotoaparát umožňuje upravit míru ostrosti pozadí vašich snímků ‒ stačí jednoduchý dotek.

Na všechna vaše selfies s přáteli je u telefonu Samsung Galaxy M22 připraven přední 13Mpx fotoaparát. Na snímky aplikuje bokeh efekt, s nímž vše okolo vás splyne do rozostřeného pozadí, a vy tak na fotografiích skutečně vyniknete.

Galaxy M22 zůstane po vašem boku bez problému celý den. V jeho útrobách se ukrývá 5000mAh baterie, která vám umožní náročný gaming, streaming, fotografování a další aktivity po dlouhé hodiny. A až mu přece jen dojde dech, zpět do hry ho bleskově dostane 25 W rychlé nabíjení.

Plynulý chod a silný výkon zajistí kombinace osmijádrového procesoru s 4 GB RAM, díky níž budou každodenní úkony hračka. Pro vaše interní soubory je připraveno velkorysé 128GB úložiště, které můžete ještě rozšířit externí microSD kartou – až o 1 TB.

Citlivá data v Galaxy M22 jsou pod ochrannými křídly platformy Samsung Knox, která je zabudována do hardwaru a softwaru a chrání zařízení od prvního spuštění. Malware a další nebezpečné hrozby nemají proti špičkovému zabezpečení Samsung Knox šanci.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.4") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | SAMOLED |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Koprocesor | |
| Takt koprocesoru | 1,8 GHz |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 128 GB |
| Uživatelská paměť | 103,4 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 8 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 13 MP |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 120 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1280x720@120fps,1920x1080@30fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS,WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Multimédia | |
| Reproduktory | Mono |
| Výkon reproduktoru | 25 W |
| Podporované formáty zvukových souborů | MP3, M4A, 3GA, AAC, OGG, OGA, WAV, AMR, AWB, FLAC, Střední, MIDI, XMF, MXMF, IMY, RTTTL, RTX, OTA |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 38 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 25 h |
| Doba prohlížení (4G) | 25 h |
| Doba nepřetržitého přehrávání audia (s vypnutým displejem) | 106 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 30 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Gyroskop | |
| Geomagnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 186 g |
| Šířka | 74 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 159,9 mm |