- Cena bez DPH: 0,00 Kč
- DPH 21%: 0,00 Kč
- Celkem: 0 Kč
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M135FLBUEUE |
Chytrý telefon • 6,6“ displej • rozlišení FHD+ • obnovovací frekvence 90 Hz • trio fotoaparátů 50+5+2 MPx • přední 8 MPx • 8jádrový procesor Exynos 850 • RAM 4 GB • vnitřní paměť 64 GB • paměťová karta micro SD až do 1 TB • OS Android 12 • Wi-Fi • Bluetooth LE v5.0 • NFC • LTE • baterie s kapacitou 5000 mAh • nabíjení až 15 W • hmotnost 192 g • rozměry 165,4 x 76,9 x 8,4 mm •
4 287 Kč
včetně DPH 21%150 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.
Tento mobilní telefon podporuje všechna česká pásma LTE pro rychlé datové přenosy včetně Band 20 / 800 MHz.
Pusťte do svého života svěží vítr s mobilním telefonem Samsung Galaxy M13, který se rychle přizpůsobí vašemu stylu. Váš zrak potěší pohled na 6,6“ Infinity V displej, zatímco sluch nasytí podpora technologie prostorového zvuku Dolby Atmos. Dokonalé fotografie ať už do rodinného alba nebo na sociální sítě pořídíte s trojnásobným zadním fotoaparátem, kdy 50Mpx hlavní objektiv doplní 5Mpx širokoúhlý a 2Mpx Depth fotoaparát, s jejichž pomocí budete moci fotit nádherné scenérie i okouzlující portréty. O svižný chod aplikací se pak postará moderní 8jádrový procesor, dále podpořený 4 GB operační paměti a 64GB vnitřním úložištěm s možností dalšího rozšíření.

Mobilní telefon Samsung Galaxy M13 potěší vaše ruce i zrak designem s jemnými, zaoblenými hranami a rámečkem, který poskytuje útočiště minimalistickému fotografickému modulu. Jeho stylovost navíc doplní šik barevná provedení, která budete moci skvěle sladit s vaším módním stylem.

Dokonalá selfies, natáčení širokoúhlých záběrů nebo vysoce kvalitní snímek? To vše a mnohem více zvládne systém vícero profesionálních objektivů, přinášející čistší a ostřejší fotografie se zadním 50Mpx fotoaparátem pro natáčení dokonalých videí, 5Mpx ultraširokoúhlým a 2Mpx Depth objektivem.

Staňte se středobodem každého portrétu s pokročilým bokeh efektem předního 8Mpx fotoaparátu. Přirozeně se zaměří na vás a potlačí pozadí, čímž dá vyniknout i tu nejdrobnější nuanci vaší tváře.

Telefon Samsung Galaxy M13 bude vaší každodenní oporou díky velkokapacitní 5 000 mAh baterii, umožňující dlouhé hodiny práce, streamování oblíbených filmů, seriálů nebo gamingu. A v případě, že bude potřeba energii doplnit, stačí využít služeb rychlého 15W nabíjení a za chvilku budete moci pokračovat v činnostech, které jsou pro vás důležité.

O perfektní výpočetní výkon a hladkou práci či zábavu i ve více aplikacích zároveň se postará silný 8jádrový procesor se spoustou moderních funkcí a pokročilou správou paměti ve spolupráci se 4 GB RAM. O to, abyste se nemuseli nikterak držet zpátky, se posléze stará 64GB vnitřní úložiště, které si navíc můžete rozšířit o až 1 TB prostřednictvím externí paměťové karty typu microSD.

Chcete si užít dokonalý prostorový zvuk i na vašem chytrém telefonu? Snadná pomoc – jednoduše připojte sluchátka a ihned můžete potěšit své smysly technologií Dolby Atmos, která přenese každý tón vaší oblíbené hudby nebo epické filmové scény v dokonalé čistotě a hlasitosti. Navíc realisticky simuluje pohyb objektů na scéně, takže budete mít pocit, že jste se ocitli uprostřed dění, což ještě umocní váš výsledný zážitek.

O dokonalé bezpečí všech vašich důležitých souborů i citlivých dat se postará pokročilá bezpečnostní platforma Samsung Knox, která byla integrována jak do hardwarové, tak i softwarové vrstvy telefonu. S její pomocí budete moci procházet internetem, efektivně pracovat nebo se bavit bez strachu z bezpečnostních hrozeb, jež by jinak mohly získat neoprávněný přístup k vašemu smartphonu.

Už si nebudete muset pamatovat PIN kódy nebo rozličné tvary. Samsung Galaxy M13 se může pochlubit čtečkou otisků prstů, zabudovanou do tlačítka zapínání, takže vše, co budete k odemknutí telefonu potřebovat, je jeden letmý pohyb a ihned se dostanete ke všem funkcím a oblíbenému obsahu.

| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,8 cm (6.6") |
| Rozlišení displeje | 1080 x 2408 px |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | PLS |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Uživatelská paměť | 47,9 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 1000 GB |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 50 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Režimy nahrávání videa | 1080p |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11a,Wi-Fi 5 (802.11ac),802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 900,850,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 2100,700,2300,800,1800,850,2500,900,2600 MHz |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Světle modrá |
| Název barvy | Light blue |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Quasi-Zenith Satellite System (QZSS) | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, RTTTL, MP3, RTX, AAC, AWB, WAV, MXMF, IMY, OGA, OGG, M4A, OTA, XMF, Střední, MIDI, FLAC |
| Média pro přehrávání | 3GP,3G2,WEBM,AVI,M4V,FLV,MKV,MP4 |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Vyjímatelná baterie | |
| Volání (4G) | 52 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 20 h |
| Doba prohlížení (4G) | 20 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 90 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 19 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Magnetický senzor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 192 g |
| Šířka | 76,9 mm |
| Hloubka | 8,4 mm |
| Výška | 165,4 mm |