- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
.
Pro:
velký displey
jednoduche ovladani
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M127FZK |
Chytrý telefon • Úhlopříčka displeje: 16,5 cm (6.5") • Rozlišení displeje: 720 x 1600 px • Typ displeje: TFT-LCD • Takt procesoru: 2 GHz • Kapacita paměti RAM: 4 GB • Vnitřní kapacita pro ukládání: 64 GB • Rozlišení zadní kamery: 48 MP • Typ zadní kamery: Quad kamera • Schopnosti SIM karty: Dual SIM • Kapacita baterie: 5000 mAh • Barva: Černá • Hmotnost: 214 g
3 959 Kč
včetně DPH 21%139 Kč
Spočítat měsíční splátkuObjednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Model (celé označení dle výrobce) Samsung M127 Galaxy M12 64GB Black (SBS)
Model 2 (pokud výrobce má) SM-M127FZKVEUE
Operační systém Android 11
Procesor (přesné označní dle výrobce) Enyxos850
Taktovací frekvence procesoru (maximální) GHz Octa-core,2.0GHz
Počet jader procesoru 8
Paměť uživatelská 64GB
Paměť RAM 4GB
Paměťová karta MicroSD up to 1TB
Uhlopříčka displeje 6,5"
Rozlišení displeje v pix 1600 x 720
Typ panelu (IPS/TN/OLED) HD+ TFT
Jemnost displeje v PPI 269
Zadní fotoaparát 1 (rozlišení v Mpix) 48MPx
Zadní fotoaparát 2 (rozlišení v Mpix) 5MPx
Zadní fotoaparát 3 (rozlišení v Mpix) 2MPx
Zadní fotoaparát 4 (rozlišení v Mpix) 2MPx
Další vlastnosti zadního fotoaparátu Deco Pic,Food,Live Focus,Macro,Panorama,Photo,Pro,Video
Přední fotoaparát 1 (rozlišení v Mpix) 8MPx
LTE
WiFi
Bluetooth 5.0
GPS
Konektor USB-C
Rychlé nabíjení
Čtečka otisku prstu
Kapacita baterie 5000mAh
Rozměry 164x75,9x9,7 mm
Hmotnost 221g
Obsah balení: Telefon, cestovní nabíječka, datový kabel, Ejection Pin, Manuál
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,5 cm (6.5") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1600 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Plochý |
| Typ displeje | TFT-LCD |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Typ dotykové obrazovky | Kapacitní |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 2 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 4 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 64 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Quad kamera |
| Rozlišení zadní kamery | 48 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 5 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Rozlišení čtvrté zadní kamery (numerické) | 2 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 2 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,2 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,4 |
| Číslo clony čtvrtého zadního fotoaparátu | 2,4 |
| Digitální zoom | 10x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2,2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Geotagging | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | WCDMA |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.0 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Černá |
| Výkon | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Hlasitý odposlech | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, APE, AWB, DFF, DSF, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Podpora Google aplikací | Google Maps,Google Play,YouTube |
| Virtuální asistent | Samsung Bixby |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Volání (4G) | 49 h |
| Doba prohlížení (Wi-Fi) | 20 h |
| Doba prohlížení (4G) | 20 h |
| Výdrž baterie při přehrávání hudby | 92 h |
| Výdrž baterie při přehrávání videa | 19 h |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 214 g |
| Šířka | 164 mm |
| Hloubka | 9,7 mm |
| Výška | 75,9 mm |
| Obsah balení | |
| Záruční list | |
| Klíč na SIM kartu | |
.
Pro:
velký displey
jednoduche ovladani
Pro:
velký displey
jednoduche ovladani
Prohlížíte si: Samsung Galaxy M12, 4GB/64GB, Black
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.