- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
Přístroj vybaven aktuální verzí OS Android.Uvítal bych nižší hmotnost, stačil by mi i menší rozměr.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-M115F |
Chytrý telefon • úhlopříčka displeje: 16,3 cm (6.4") • rozlišení displeje: 720 x 1560 px • typ displeje: PLS • takt procesoru: 1,8 GHz • kapacita paměti RAM: 3 GB • vnitřní kapacita pro ukládání: 32 GB • rozlišení zadní kamery: 13 MP • typ zadní kamery: trojitý fotoaparát • schopnosti SIM karty: Dual SIM • kapacita baterie: 5000 mAh • barva: modrá • hmotnost: 197 g •
19 683 Kč
včetně DPH 21%689 Kč
Spočítat měsíční splátkuO víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

Samsung Galaxy M11 je kvalitně vybavený a dostupný smartphone, se kterým hravě proplujete každým dnem. Disponuje velkým displejem s HD+ rozlišením, pokročilým fotoaparátem se třemi čočkami i nadupaným procesorem. Nechybí mu dostatečná interní i externí paměť a díky kvalitní baterii vám vydrží v provozu dlouhé hodiny. Kromě bohatého vybavení disponuje elegantním a líbivým designem, který si můžete zvolit ze tří barevných provedení.
| Obrazovka | |
|---|---|
| Úhlopříčka displeje | 16,3 cm (6.4") |
| Rozlišení displeje | 720 x 1560 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Tvar obrazovky | Se zakřivenou hranou |
| Typ displeje | PLS |
| Počet barev displeje | 16 miliónů barev |
| Procesor | |
| Takt procesoru | 1,8 GHz |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Úložná média | |
| Kapacita paměti RAM | 3 GB |
| Vnitřní kapacita pro ukládání | 32 GB |
| Uživatelská paměť | 21,1 GB |
| Kompatibilní paměťové karty | MicroSD (TransFlash) |
| Použitelná karta o maximální kapacitě | 512 GB |
| Úložiště USB | |
| Fotoaparát | |
| Typ zadní kamery | Trojitý fotoaparát |
| Rozlišení zadní kamery | 13 MP |
| Rozlišení (numerické) druhé zadní kamery | 2 MP |
| Rozlišení třetí zadní kamery (numerické) | 5 MP |
| Číslo apertury zadní kamery | 1,8 |
| Číslo apertury druhé zadní kamery | 2,4 |
| Clonové číslo apertury třetí kamery | 2,2 |
| Digitální zoom | 8x |
| Typ přední kamery | Jeden fotoaparát |
| Rozlišení přední kamery | 8 MP |
| Číslo apertury přední kamery | 2 |
| Blesk zadní kamery | |
| Blesk přední kamery | |
| Typ blesku | LED |
| Rozlišení videa | 1920 x 1080 px |
| Maximální snímkovací frekvence záznamu | 30 fps |
| Rozlišení při rychlém záznamu | 1920x1080@30fps |
| Automatické ostření | |
| Počítačová síť | |
| Schopnosti SIM karty | Dual SIM |
| Generace mobilní sítě | 4G |
| Typ SIM karty | NanoSIM |
| Standardy 3G | UMTS |
| Standardy 4G | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Wi-Fi | |
| Standardy Wi-Fi | 802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 4.2 |
| Podpora frekvenčního pásma 3G | 850,900,1900,2100 MHz |
| Podporována pásma 4G | 700,800,850,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Sdílení připojení v modemovém módu | |
| Wi-Fi Direct | |
| NFC | |
| Předplatné | |
|---|---|
| Typ předplatného | Bez tarifu |
| Možnosti připojení | |
| USB port | |
| Konektor USB | USB typu C |
| USB verze | 2.0 |
| Připojení sluchátek | 3,5 mm |
| Zprávy | |
| SMS | |
| MMS (multimediální zprávy) | |
| Vzhled | |
| Formát | Na výšku |
| Barva | Modrá |
| Výkon | |
| Videohovor | |
| Čtečka otisků prstů | |
| Navigace | |
| GPS | |
| GPS | |
| GLONASS | |
| BeiDou | |
| Galileo | |
| Určování polohy podle Wi-Fi | |
| Multimédia | |
| Podporované formáty zvukových souborů | 3GA, AAC, AMR, AWB, FLAC, IMY, M4A, Střední, MIDI, MP3, MXMF, OGA, OGG, OTA, RTTTL, RTX, WAV, WMA, XMF |
| Média pro přehrávání | 3G2,3GP,ASF,AVI,FLV,M4V,MKV,MP4,WEBM,WMV |
| Software | |
| Platforma | Android |
| Platforma pro distribuci aplikací | Google Play |
| Baterie | |
| Kapacita baterie | 5000 mAh |
| Čidla | |
| Senzor přiblížení | |
| Akcelerometr | |
| Snímač okolního osvětlení | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 197 g |
| Šířka | 76,3 mm |
| Hloubka | 9 mm |
| Výška | 161,4 mm |
Přístroj vybaven aktuální verzí OS Android.Uvítal bych nižší hmotnost, stačil by mi i menší rozměr.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy M11 3/32 GB, Blue
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.