- Cena
- Hodnocení zákazníků
- Kvalita
zatím je to krátká doba používání - stále nemám vychytané všechny mouchy při seřizování s telefonem honor.
Česká republika
| Značka: | Samsung |
| Dostupnost: | není skladem |
| Záruka: | 2 roky |
| Produktový kód: | SM-R220NZRAEUE |
Fitness náramek • Chytré upozornění • Více než 70 ciferníků • Zvládání stresu • Dýchací cvičení • Sledování spánku • Připomínky na mytí rukou • Rozpoznání 5 aktivit • Voděodolné provedení • 5ATM • Bluetooth 5.1 • AMOLED displej o velikosti 1.1" (27,8 mm) • rozlišení 126 × 294 • RAM 2 MB • Interní paměť 32 MB • Baterie s kapacitou 159 mAh • Výdrž při běžném užívání až 15 dní • 21 dní při méně častém používání • Akcelerometr • Gyro senzor • Optický senzor srdečního tepu • Vibrační upozornění. •
1 417 Kč
včetně DPH 21%O víkendu jsme pro Vás zlevnili většinu produktů. Objednejte tento produkt ještě dnes a získáte jej za sníženou cenu + dopravu zdarma.

| Výkon | |
|---|---|
| Typ displeje | AMOLED |
| Úhlopříčka displeje | 2,79 cm (1.1") |
| Rozlišení displeje | 126 x 294 px |
| Dotyková obrazovka | |
| Barevný displej | |
| Počet barev | 16 M |
| Kapacita paměti ROM | 32 MB |
| Vzhled | |
| Typ zařízení | Náramek pro sledování aktivity |
| Formát | Obdélník |
| Barva | Červená |
| Barva pásu | Červená |
| Voděodolný | |
| Vodotěsné až do | 50 m |
| Voděodolnost | 5 atmosfér |
| Typ ovládání | Dotyk |
| Vlastnosti | |
| Monitor srdečního tepu | |
| Typ senzoru srdečního tepu | Optický |
| Spálené kalorie | |
| Akcelerometr | |
| Gyroskop | |
| Vibrační vyzvánění | |
| Možnosti připojení | |
|---|---|
| Bluetooth | |
| Verze Bluetooth | 5.1 |
| Příkon | |
| Výdrž baterie | 21 dny |
| Bateriový provoz | |
| Kapacita baterie | 159 mAh |
| Akumulátor | |
| Hmotnost a rozměry | |
| Hmotnost | 21 g |
| Šířka | 46,6 mm |
| Hloubka | 18,6 mm |
| Tloušťka | 1,11 cm |
zatím je to krátká doba používání - stále nemám vychytané všechny mouchy při seřizování s telefonem honor.
zatím je to krátká doba používání - stále nemám vychytané všechny mouchy při seřizování s telefonem honor.
Prohlížíte si: Samsung Galaxy Fit2, Red
Jak byste ohodnotil(a) tento produkt? *
| 1 hvězda | 2 hvězdy | 3 hvězdy | 4 hvězdy | 5 hvězd |
|
|---|---|---|---|---|---|
| Cena | |||||
| Funkčnost | |||||
| Kvalita |
Všechna pole jsou povinná.